Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční kila odejdou s pohybem

  • Karviná,

Vánoční kila navíc dokážou pěkně potrápit. Zbavit se jich každý může třeba aktivním pohybem. Například v Karviné i trochu netradičními aktivitami, podívejte se jakými.

Být aktivní a v pohybu a zdravě se stravovat. To jsou základní pilíře toho, aby se člověk cítil dobře a případně shodil nadbytečná kila třeba z Vánoc. Nabídka sportovišt a fitness center je v Karviné pestrá a každý si může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Mezi nové sportovní aktivity, které lidé začaly vyhledávat, patří například jumping.

Jiří Hanzelín, spoluorganizátor akce: “Je to dobré pro všechny typy lidí od dětí až po starší lidi, pro každého je vhodný jiný typ tréninku.”

anketa: “Mě to zaujalo nejvíc ze všech sportů, je to rytmické a baví mě to celou dobu.”

Jumping úspěšně funguje například v Petrovicích u Karviné, ale i třeba v centru města. Tady si můžete kondici vylepšit i na klasických posilovacích strojích nebo na novém nenápadném pomocníkovi, pracující na bázi elektrostimulace svalů.

Martina Kožušníková, majitelka fitness centra: “Opravdu se jim tvaruje pas ženám, které nikdy pas neměly, nadzvedává zadeček.”

anketa: “Pociťuji úbytky na centimetrech, v pase, v rukou, přestaly mě bolet záda, mám víc energie.”

Vyzkoušet si přístroj můžete každý den od pondělí do neděle.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy