Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Klienti z karvinských stacionářů se bavili tancem

  • Karviná,

Zdravotně a mentálně postižení klienti Domu v Aleji a Galaxie se sešli na taneční zábavě, kterou pro ně uspořádaly karvinské sociální služby. Společenská událost se konala také k oslavě 25. výročí, které si letos Dům v Aleji připomíná.

Vyzdobený sál, občerstvení a hudební porce hitů, o kterou se postarala skupina UFO, čekala na všechny klienty Domu v Aleji a stacionáře Galaxie. Tato slavnostní taneční událost se konala hned z několika důvodů.

"Jsme rádi, že se nám podařila další akce v rámci 20. výročí vzniku Sociálních služeb Karviná, je to akce nazvaná Tanec s UFO, účastní se jí i organizace Galaxie, pomáhala při tom, aby se ta akce uskutečnila. Dělali jsme to především pro klienty, aby si užili, velmi rádi tancují," řekla ředitelka Sociálních služeb Karviná Blanka Dadoková.

A opravdu. Klienti byli nadšeni, bavili se velmi dobře.

"Fajně se mi tu líbí, dobře." "Umíme tancovat, dobře se bavíme a je tu to fajn, dobře," shodli se klienti.

 Skupina UFO hraje těmto klientům na zábavách a plesech pravidelně už několik let.

Tato taneční zábava nebyla jediná, která se konala pro klienty Domu v Aleji. K 25. výročí otevření tohoto stacionáře se už uskutečnila například zahradní slavnost, dražily se výrobky klientů a také se už připravuje na listopad  bazárek věcí a předmětů i pro veřejnost. Proběhne od 26. - 30. listopadu v prostorách stacionáře.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail