Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

MČR v silovém čtyřboji nevyhráli, ostříhali se dohola

  • Karviná,

Karvinská Střední škola techniky a služeb uspořádala 5. ročník Mistrovství České republiky středních škol v silovém čtyřboji. Letos si karvinští dali za cíl mistrovství vyhrát a pokud ne, závodníci se ostříhají dohola. Jak nakonec tedy dopadli a jestli přišly na řadu nůžky, prozradíme v reportáži.

Střední škola techniky a služeb uspořádala pátý ročník v silovém čtyřboji. Silový čtyřboj děvčat byl složený ze šplhu, trojskoku, hodu medicimbálem a sedu lehu. U chlapců pak bench press nebo-li tlaky vleže, trojskok, vznosy a zhyby na hrazdě. Domácím se tady dařilo vždy velmi dobře, loni si ale dali přestávku.

"Minulý rok jsme si dali přestávku, abychom se namotivovali, nabrali síly a říkali jsme si, že to zvládnem a budeme pokračovat," vysvětlil Lukáš Strouhal,učitel SŠTaS Karviná.

A neobešlo se to bez motivační sázky, Letos si chtěli karvinští sáhnout na zlato, to jim ale uteklo o pár bodů a skončili druzí.

"Byla taková sázka, abychom to okořenili vsadili jsme se, že když nevyhrajeme, tak půjdeme dohola, jeden měl plnovous, taky šel dohola," dodal Strouhal.

"Jelikož jsem se čtyři roky neholil, ani jsem na to nesáhl, vypadal jsem jako vandrák, tak jsem se toho hodně bál," řekl Šimon Adámek.

"Jsem takový rozhozený pořád hledám ty vlasy,  jak si je prohrábnu, ty tam nejsou," řekl Mikuláš Sikora.

Jako tým první disciplínu což byly shyby vyhráli kluci s přehledem, pak už ale na řadu přišel boj s konkurencí ze Šumperka.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků