Veteránský trenér juda se stal Mistrem Slovenska

  • 14. května 2019,
  • 10:58,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karvinský oddíl judistů Tělovýchovné jednoty Baník Karviná se raduje z dalšího získaného mistrovského titulu. Vybojoval ho na Slovensku sedmašedesátiletý Bronislav Szuscik v kategorii veteránů.

Reklama

Oddíl judistů Baníku Karviná patří k nejúspěšnějších oddílům celé tělovýchovné jednoty, závodníci a závodnice přivážejí každoročně z domácích i zahraničních soutěží a turnajů desítky medailí a pohárů. Mezi poslední úspěchy patří i získaný titul Mistra Slovenska v kategorii veteránů.

"Nejakutálnější úspěch máme trenérský, kdy náš trenér Bronislav Szuscik získal na Mistrovství Slovenska hodně překvapil, porazil jednoho z borců, kteří jezdí na Mistrovství světa a Evropy pravidelně," řekl předseda oddílu juda TJ Baník Karviná Karel Štefánik.

"Já jsem v kategorii od 65 let do 100 let. První zápas jsem vyhrál na wazari, ve druhém jsem Maďara přehodil na ipon," popsal rozhodující zápasy Bronislav Szuscik.

Titul Mistra Slovenska nezískal Bronislav Szuscik poprvé, zvítězit se mu podařilo už před sedmi lety, Několikrát byl také vicemistr České republiky a pochlubit se může i vítězstvím na Velké ceně Bratislavy. K judu se Bronislav Szuscik dostal až v 31 letech. U juda zůstal dodnes, více jak 35 let trénuje děti.

"Pan trenér je v pohodě naučil nás toho hodně." " Pan trenér Brunek je pro mě velkým vzorem, dělá to judo hodně dlouho, chtěl bych se dostat tam, kde on," řekli judisté TJ Baník Karviná.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace
Karviná
od 30 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Jakub Pavlovič
Karviná
od 10 000 Kč do 15 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu