Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zastupitelé Karviné dali zelenou rekonstrukci krytého bazénu, koupí i pozemky bývalého OSP

  • Karviná,

Zastupitelé se v pondělí v podvečer sešli v sále obchodně podnikatelské fakulty na svém v pořadí 8. zasedání. Schválili mimo jiné i rekonstrukci krytého bazénu v plné výši a nic už nebrání tomu, aby byl v nejbližší době vybrán generální dodavatel stavby.

Zastupitelé Karviné se sešli v aule Obchodně podnikatelské fakulty na svém v pořadí 8. zasedání. Program obsahoval 27 bodů, z nichž jeden se týkal krytého bazénu.

"Už jsme to uzavřeli, konečně můžeme jít do fáze realizace, zastupitelé skoro jednomyslně rekonstrukci bazénu v té plné výši. Finance z rozpočtu na to máme, budeme tu stavbu soutěžit. Stavba bude trvat dva roky, takže nebude to ze dne na den, ale byl nejvyšší čas se rozhodnout a jsem rád, že občané budou mít za dva roky nový krytý bazén s novými možnostmi využití," řekl primátor města Jan Wolf.

"Dnešní usnesení zastupitelstva je o tom, že vedení města mi v nejbližší době dá pokyn připravit okamžitě výběrové řízení na generálního dodavatele,"řekl ředitel společnost STaRS Petr Dyskiewicz.

Na letošním posledním zasedání se také přerozdělovaly zbývající dotace.

"Jsem rád, že se zastupitelé všechny naše návrhy podpořili, z těch největších dotačních titulů jsme podpořili házenkářský klub na výchovu dětí a mládeže, na opravu judo haly v Karviné 6 jsme poskytli finanční prostředky a poskytli jsme finance na osvětlení kostela v Karviné-Loukách," vyjmenoval primátor.

Zastupitelé také odsouhlasili odkup pozemků bývalého areálu OSP, tomuto tématu se budeme věnovat v některém z příštích Karvinských expresů.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků