Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opilý řidič v Karviné najel do autobusu, náraz mu vymrštil auto na chodník

  • Karviná,

Záchranáři, hasiči a policisté zasahovali v neděli dopoledne u vážné nehody v Karviné. Opilý šestadvacetiletý řidič tam zezadu narazil do linkového autobusu, jeho auto poté skončilo vymrštěné na chodníku.

Nehoda se stala krátce před půl dvanáctou na třídě 17. listopadu. "Podle dosud zjištěných informací měl řidič osobního vozidla zezadu narazit do linkového autobusu, který stál v křižovatce a byl připraven k odbočení. Automobil byl nárazem vymrštěn mimo vozovku, na přilehlý chodník," informovala policejní mluvčí Soňa Štětínská.

V autobuse cestovalo několik lidí, nikomu z nich se podle policie nic nestalo. Do nemocnice ale převezli šestadvacetiletého řidiče osobního auta a zraněn byl pravděpodobně i jeho spolujezdec. Navíc se ukázalo, že viník nehody byl opilý. "Policisté provedli u řidiče osobního automobilu orientační dechovou zkouškou. Naměřená hodnota převýšila jednu promili alkoholu v dechu," doplnila policejní mluvčí.

Řidiče teď policie zřejmě obviní ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Televizi Polar se po zveřejnění článku ozval jeden z diváků, který tvrdí, že nehoda se stala kvůli závodění řidiče s jiným vozem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy