Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tragédie v Karviné! Starší muž se zastřelil přímo před policejní budovou!

  • Karviná,

Karvinští policisté byli dnes dopoledne svědky tragické události. Starší muž se jim zastřelil přímo před budovou policejní stanice na Havířské ulici.

Tragédie se stala krátce po deváté hodině. 77letý muž, který podle zjištění televize Polar bydlel nedaleko, nejprve zavolal na linku 158, kde policistům řekl, že se jim přímo před budovou zastřelí. Do několika minut pak obrátil zbraň proti sobě a zmáčkl spoušť. 

"Vzápětí na místě byli policisté speciální pořádkové jednotky, obvodního oddělení Bohumín a oddělení hlídkové služby. Do příjezdu záchranářů vážně zraněnému pánovi poskytovali první pomoc. Převezen byl do fakultní nemocnice, kde o několik hodin později svým zraněním podlehl," řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

"Muž byl v bezvědomí a přímém ohrožení života. Lékař zajistil jeho dýchací cesty a převedl na přístrojem řízenou ventilaci. Záchranáři ošetřili vnější poranění a pacient byl připraven k transportu do zdravotnického zařízení. Následně jej posádka přepravila do FN Ostrava. Jeho stav byl v okamžiku předání na pracovišti urgentního příjmu kritický," dodal mluvčí záchranářů Lukáš Humpl

Zbraň, se kterou se muž zastřelil, byla v jeho vlastnictví a legálně držená. Kriminalisté teď zjišťují, co přesně muže k tak tragickému činu vedlo.
MadExIm služby s.r.o. - areál NKZ Stonava
Stonava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

P.I. Transport s.r.o. - Karviná
Karviná
od 28 000 do 34 000 Kč/měsíc

Detail

Ferdinand Koiš - provozovna
Orlová
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků