Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Budoucí vysokoškoláci mají nové možnosti, OPF Karviná nabízí další studijní programy

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné získala akreditaci nových profesně zaměřených studijních programů pro bakalářské studium. Nově se bude na tété vysoké škole vyučovat Marketing a Management v sociálních službách. V souvislosti s Marketingem má škola připraveny nové prostory pro výuku.

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné nabízí zájemcům ke studiu nové studijní programy. Prvním z nich je bakalářský studijní profesně orientovaný program Marketing. Cílem studia je praktická příprava na budoucí povolání, studenti se budou častěji setkávat s odborníky z praxe.

Halina Starzyczná, garantka studijního programu Marketing: “Marketing je o zákazníkovi a o jeho potřebách, Studenti budou poznávat zákazníky, jak uspokojovat jejich potřeby, budou připravovat a prezentovat jejich produkty,budou si umět vytvořit webové stránky nebo si připraví projekt e-shopu.”

Na studenty čekají semináře, práce v týmech. Absolventi tohoto programu by mohli pracovat jako analytici, kreativci, manažeři v oblasti marketingu, v oblasti průzkumu trhu nebo specialisté na styk s veřejností.

Halina Starzyczná, garantka studijního programu Marketing: “Někteří absolventi se mohu ocitnou jako představitelé menších společností a organizací různého typu nebo si založí vlastní podnik."

V souvislosti s Marketingem má škola připraveny nové prostory pro výuku, tzv. Edukační laboratoř. Ta obsahuje 12 pracovních míst napojených na lokální počítačovou síť, prezentační místnost, relaxační místnost a potřebné sociální zázemí. V prostorách pro prezentaci bude možné realizovat workshopy či jiné odborné akce, setkávání pracovních týmů a podobně.

Druhým studijním programem je Management v sociálních službách.

Jarmila Duháček Šebestová, garantka studijního programu Management v sociálních službách: "Tento obor uchazečům nabízí perspektivu řídit organizaci neziskového sektoru nebo vést svůj vlastní sociální podnik, takže v průběhu studia projdou předměty, které se zabývají příspěvkovými organizacemi, neziskovými organizacemi, mohou si zkusit dobrovolnické projekty, máme i spolupráce s komunitním centrem ARCHA, kde mohou zažít spolupráci se.seniory."

Program nabízí i projekty v rámci sociálního podnikání s odbornými partnery, kteří spolupracují s klastrem sociálních podniků, Studenti budou mít možnost sestavit svůj vlastní podnikatelský plán. S realizací jim pomohou spolupracovníci z Bussines Gatu.

Jarmila Duháček Šebestová, garantka studijního programu Management v sociálních službách: "Mohou se uplatnit v řídících funkcích v rámci neziskových organizací, řízení kvality sociálních služeb, komunitního plánování ve veřejné správě nebo si mohou založit svůj vlastní sociální podnik nebo spolupracovat s chráněnou dílnou."

Přihlášky mohou zájemci podávat až do konce srpna. Pro Marketing bude přijato až 100 studentů pro program Management sociálních služeb pak studentů 50.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail