Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři porazili Zubří 33:22, radují se z třetího vítězství v řadě

  • Karviná,

Karvinští házenkáři mají za sebou třetí vítězný zápas sezony. Poradili si se Zubřím a vyhráli o jedenáct branek.

Karvinští házenkáři se utkali na domácí palubovce s týmem ze Zubří. Karvinští nic nepodcenili a za výrazné podpory fanoušků si dokázali vytvořit náskok pěti gólů, po prvním poločase vedli 16:11. Náskok si pak dokázali udržet až do konce utkání, které skončilo s rozdílem jedenácti branek.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "Byly to pro nás povinné body, Zubří hodně omladilo, mají mladé a nezkušené hráče, ale se zápasem jsem spokojený celkem."

Trenér ke konci zápasu zapojil do hry i nové mladé hráče.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "Jsem rád za Artura Urbanského, který je v útoku lepší a lepší, držím mu palce, ať mu to tak jde."

Omlazený manšaft Zubří byl velmi bojovný, v prvním poločase se jim zhruba v 15. minutě dokonce podařilo vyrovnat na 7:7, na zkušené domácí to ale bylo málo.

Dominik Solák, hráč HCB Karviná: "Zubří změnilo skoro kompletní kádr, přišli tam mladí bojovní kluci, kteří mají obrovský potenciál a jestli se s nimi bude do budoucna pracovat, tak se Zubří líhnou další skvělí odchovanci."

Podle Dominika Soláka se zápas ze začátku táhl. Tady je jeho pohled na utkání.

Dominik Solák, hráč HCB Karviná: "Trochu jsme nevěděli, co od nich čekat, chtěli jsme do nich vletět, což se nám chvíli dařilo, odskočili jsme na nějaké tři branky, ale pak se dotáhli. Šla vidět ta jejich dravost a bojovnost, s tím jsme měli trochu problém, ale postupem času, ke konci prvního poločasu jsem to převzali do své režie a druhý poločas jsme si pohlídali."
Jan Užek, hráč HCB Karviná: "Myslím si, že jsme byli výborně připraveni, některé ty góly, co jsme dostali, byly po našich chybách, ale v tom zápase jsme to odbourali a nakonec to bylo těch 11 gólů, takže super."

Další zápas čeká házenkáře 30. září venku s Kopřivnicí.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy