Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinský stacionář Galaxie centrum pomoci zorganizoval zahradní slavnost Otevřené brány

  • Karviná,

Otevřené Brány. Takový nesla název velká zahradní slavnost denního stacionáře Galaxie centrum pomoci.

Jejím smyslem bylo nabídnout aktivity a zábavu nejen hendikepovaným, pro které je stacionář určen, ale i lidem žijícím v panelové zástavbě v okolí.

Marcel Dvořák, ředitel stacionáře: “Pozvali jsme na naši zahradní slavnost hlavně rodiny s malými dětmi a podle toho jsou tady i atrakce. Pak tady máme civilní ochranu, která provádí brannou výchovu, protože děti už zapomněly, co existuje."


Na zahradě nechyběla ani zvířata.

Marcel Dvořák, ředitel stacionáře: “Máme tady poníky, kozy, pán má kozí půjčovnu a do budoucna chceme mít na zahradě kozy."

Děti si toho mohly vyzkoušet opravdu hodně. K činnostem, ale i třeba jen k poslechu nebo tanci, jim hrála známé hity skupina Ufo.

anketa: návštěvníci akce: "Úžasné, počasí nádhera, organizace suprovní, nemá to chybu." "Dělám králíčka, budu ho vystřihovat, je to tu pěkné." "Chodím tady rád, baví mě třeba puzzlíky, rád je skládám." "Dcera je spokojená, ta tady kreslí, jezdila na ponících, na skákacím hradu, na kolotoči, super."


Denní stacionář usiluje o proměnu zahrady, realizace by se mohla uskutečnit v blízké budoucnosti díky projektu Nadačního fondu Křídlení.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy