Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hana Paličková z NsP Karviná-Ráj byla oceněna krajem v anketě Moravskoslezská SESTRA 2020

  • Karviná,

V tradiční anketě Moravskoslezská SESTRA byla nominována Hana Paličková z karvinské rájecké nemocnice. Ta také vyhrála v kategorii Sestra u lůžka a cenu převzala i za největší podporu v internetovém hlasování.

Každoroční poděkování a udílení cen Moravskoslezského kraje zdravotním sestrám za jejich každodenní tvrdou a namáhavou práci se letos konalo kvůli opatření bez diváků ve studiu Televize Polar. Ceny se udělovaly v pěti kategoriích, Sestra u lůžka, Paliativní a hospicová péče, Ambulantní a domácí péče, Porodní asistentka a dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči. Mezi finalistkami byla i zdravotní sestra z karvinské rájecké nemocnice, Hana Paličková, která zvítězila v kategorii Sestra u lůžka.

Roman Pastorek, moderátor: "Jaké vlastnosti by měla mít zdravotní sestra?"
Hana Paličková, oceněná sestra: "Každá sestra by měla mít notnou dávku empatií, trpělivosti a tolerance." 
Roman Pastorek, moderátor: "Umí to pacienti ocenit, že osobně při odchodu poděkují?"
Hana Paličková, oceněná sestra: "Já nemůžu být objektivní, vzhledem k tomu, že pracuji na takovém oddělení, na jakém pracuji a od nás těch pacientů v takovém stavu, kdy jsou schopni nám poděkovat, odchází minimum, takže v tom nemůžu být objektivní. Každopádně, když se takoví pacienti najdou a když poděkují a vidíme, že jsou rádi, tak nás to moc těší."

Hana PALIČKOVÁ vyhrála také speciální kategorii Sestra veřejnosti. Získala největší podporu v internetovém hlasování.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků