Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná v Týdnu sociálních služeb ocení osobnosti v sociální sféře

  • Karviná,

Vedení Karviné ocení tři osobnosti za práci v sociální sféře. Karviná se tímto snaží každoročně vyzdvihnout práci obyčejných lidí, kteří vykonávají záslužné aktivity.

Za obětavost, lidsky hodnotnou práci a pomoc druhým každoročně oceňuje vedení města společně s odborem sociálním magistrátu města nejlepší osobnosti, které vykonávají práci v sociální sféře, nejinak tomu bude i letos v říjnovém měsíci, kdy se pravidelně koná Týden Sociálních služeb.

Martina Smužová, vedoucí odboru sociálního MMK: "Budeme oceňovat ve třech kategoriích, vždy jednu osobnost."

První letošní oceněná osobnost je Ludmila Madziová, dobrovolnice v Charitativním a Sociálním šatníku humanitární organizace ADRA. Na ocenění ji navrhla Marcela Holková.

Marcela Holková, navrhovatelka: "Paní Madziová, to je takové naše sluníčko Adry. Od samého začátku, co jsme začali s obchůdky, se sama přihlásila a chtěla pomáhat, bez nároku na jakékoliv odměny."

Paní Madziová je dobrovolnicí ADRY od roku 2013.

Ludmila Madziová, oceněná osobnost v sociální oblasti: "Jsem ráda, že jsem byla oceněna, protože mezi lidmi se mi dobře dělá, v ADŘE jsem měla štěstí na lidi, co se mnou pracují."

Dalším oceněným bude pan Erich Valík s místní organizace Svazu tělesně postižených v ČR a Jana Brzezinová ze střediska Bethel Karviná.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků