Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sezonu na karvinských Lodičkách ukončili Vandráci Vagamundos

  • Karviná,

Sezona v karvinském areálu Lodičky definitivně skončila. Poslední akcí, kterou mohli lidé z Iniciativy Dokořán uspořádat před dalším zpřísněním opatření, bylo divadelní představení s herci Pavlem Liškou a Janem Révaiem o jejich cestách střední Amerikou.

Sezona na Lodičkách letos skončila předčasně kvůli dalšímu zpřísnění opatření vlády. Poslední, na co Karviňáci mohli do velkokapacitního stanu přijít, bylo divadelní představení známých cestovatelů - kameramana Hynka Bernarda a herců Pavla Lišky a Jany Révaie, kteří si říkají Vandráci Vagamundos.

redaktorka: "Co lidi nejvíce zajímá?"
Pavel Liška, herec, cestovatel: "Jak jsme to řešili s benzínem, co na to doma, co bylo nejnebezpečnější, co jaguáři a hadi."

Pavel Liška prý nejradši prý vzpomíná na Guatemalu, protože tam se všichni na čtyři dny rozdělili.

Jan Révai, herec, cestovatel: "Nevěřte mu ani slovo, ani slovo mu nevěřte."
Pavel Liška, herec, cestovatel: "Ty si myslíš, že jsem byl radši s tebou?

Jan Révai zase rád vzpomíná na noclehy mimo divokou přírodu, které byli co pět šest dní.

Jan Révai, herec, cestovatel: "Museli jsme spát vždycky v nějakém penzionu nebo hotelu, abychom dobili techniku a zálohovali materiál a nám se pravidelně stávalo, že každý pokoj měl jen dvě postele. A my jsme byli tři, tak to jsem měl nejradši."
Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán: "Sezona na Lodičkách je ukončena a od začátku listopadu plánujeme nějaké menší komornější akce v Backstage, kde začínáme 6. listopadu a pokud se opatření rozvolní, pojedeme v plném proudu každý víkend tam."

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků