Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Senioři, spolky a organizace z části Karviné-Louky mají k dispozici nové, větší prostory

  • Karviná,

Prostory bývalé ordinace praktického lékaře v Karviné-Loukách budou nově sloužit seniorům, spolkům a organizacím, které v této městské části fungují. Město prostory vybavilo potřebným nábytkem.

Senioři žijící v Karviné-Loukách, ale i spolky nebo tamní organizace mají nově k dispozici vybavené prostory k setkávání, schůzím nebo dalším činnostem. Nachází se v objektu úřadovny, místnosti dříve využíval praktický lékař.

Miroslav Hajdušík, náměstek primátora: “Dalo by se říct, že je to taková obdoba Spolkového domu, který máme v Karviné-Ráji, získali větší prostory, které jsou moderně vybavené a mohou asi je stejným způsobem pronajmout pro své schůze nebo svou činnost."


K dispozici mají senioři sál, který je o dost větší než předchozí.

Žofie Iwaszková, správkyně objektu: "Dále mají k dispozici šatnu, v ní jsou umístěny i skříně, které jsou určené pouze pro seniory, kde si mohou své věc uzamknout. K dispozici mají i kuchyňku, která je vybavená."
Miroslav Hajdušík, náměstek primátora: “Do budoucna bychom chtěli tyto prostory ještě dovybavit o dataprojektor, aby ty schůze mohly být zajímavější."


Klub seniorů nebo další spolky si termíny pro využívání těchto prostorů objednávají emailem, telefonicky nebo osobně přímo v úřadovně, která je součástí objektu.
STYLE Company s.r.o. - Havířov
Havířov
od 91 Kč/hod.

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků