Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Členové Fotoklubu Karviná dražili svou tvorbu, výtěžek věnují Happy domečku

  • Karviná,

Členové karvinského fotoklubu se rozhodli věnovat výtěžek z dražby své tvorby nově otevřenému Happy domečku, který je prioritně určeny k aktivitám dětí a jejich rodičům. Provozovatelé peníze využijí například na dovybavení herny pro děti.

Členové karvinského fotoklubu vybrali 20 svých fotografií různého žánru, které vystavili v karvinské regionální knihovně a také zveřejnili na oficiální facebookové stránce města. Zájemci pak vybírali a dražili.

Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: "Právě v této době je to velmi důležité, že jsme schopni jeden pro druhého něco udělat a chtěl bych poděkovat všem lidem dobré vůle, kteří se takto na tom podílejí. Opravdu, když pomáháš druhým, děláš radost i sobě a to je alfa omega všeho."


Výtěžek z této charitativní dražby věnovali členové Fotoklubu nově otevřenému Happy domečku, který slouží především pro aktivity rodin.

Marek Běhan, předseda Fotoklubu Karviná: "Finanční dar byl v částce 6950 kč, za což moc děkujeme dražitelům. Ta částka je vyšší, na Facebooku se vybrala menší částka, ale každý dražitel tu částku při výběru navýšil. Hodně byl zájem o darkovský most, potom od Vaška Legerského fotka “Na kometě”, připomíná mi od Karla Zemana film, samozřejmě zámek."


Provozovatelé Happy domečku vyjádřili poděkování všem, kdo se na akci podíleli, od fotografů až po samotné občany, kteří si fotky zakoupili.

Zuzana Kolebačová, zakladatelka a provozovatelka Happy domečku: "Rádi bychom vybavili ještě herničku deskovými hry, dále vybavíme nářadím a náčiním pro cvičení s dětmi, plavání a další aktivity pro rodiny s dětmi."

Na akci kromě jiných spolupracovala i knihovna.

Markéta Kukrechtová, ředitelka RKK: “My jsme strašně moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit této úžasné akce charitativní a budeme rádi, když budeme moci nadále spolupracovat v těchto aktivitách jak s městem tak s fotoklubem a jinými institucemi ve městě."

Fotoklub Karviná plánuje, že podobnou dražbu ještě v budoucnu zopakuje a výtěžek věnuje další karvinské organizaci.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy