Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Projekt "Myslíme na vás" pomáhá zároveň živnostníkům a zdravotníkům v Ms kraji

  • Karviná,

Největší vlastník domů v Karviné, společnost Heimstaden se zapojila do pomoci živnostníkům a zdravotníkům. Realizuje projekt Myslíme na vás. Od komerčních nájemníků nakupuje potraviny a hotová jídla pak rozváží zdravotníkům v nemocnicích.

Myslíme na vás. Tak se jmenuje projekt společnosti Heimstaden, která se v této složité době rozhodla pomoci živnostníků a zdravotníkům současně. Od živnostníků nakupuje potraviny a hotová jídla a zaváží je do nejvíce vytížených nemocnic v kraji.

Kateřina Piechowicz, mluvčí společnost Heimstaden: "Jsme se rozhodli, že jim budeme vozit různé zákusky, chlebíčky a podobné produkty do nemocnic, které jsou velmi vytížené v MSK, takže zavážíme do FNO, do krajské nemocnice v Karviné a do krajské nemocnice v Havířově. Vozíme 3x týdně a snažíme se ten sortiment střídat aby to bylo pestré pro doktory a sestřičky."

Martina Foltýnová, personální manažerka společnosti Heimstaden: "Přivezli jsme z pizzérie z Poruby, od našeho nájemce, pizzu, rizoto, nějaké kuřecí stehna věřím, že jim bude všem chutnat."

Jídlo si převzali zdravotníci oddělení Interny JIP.

Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: "My jsme rádi, že našim zdravotníkům někdo vlévá energii do žil třeba ve formě sladkostí nebo plnohodnotného oběda."

Kromě toho pomáhá tato společnost hygienikům trasovat a také nabídla byty bezplatně dobrovolníkům.
Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků