Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aloisie Goluchová z Karviné oslavila 100 let

  • Karviná,

Paní Aloisie Goluchová z Karviné oslavila sté narozeniny. Této celoživotní optimistce, která má ráda společnost, poblahopřál na oddělení sociálních lůžek v Nemocnici s poliklinikou v Karviné-Ráji kromě rodinných příslušníků i primátora města.

Tohle je paní Aloisie Goluchová. Před pár dny oslavila své 100. narozeniny. A protože tráví už nějaký čas na oddělení sociálních lůžek v Nemocnici s poliklinikou v Karviné-Ráji, k tak významnému životnímu jubileu ji přišel poblahopřát primátor města právě sem.

Jan Wolf, primátor Karviné: “100 let je krásný věk, paní Goluchová je čiperná, upovídaná a chtěl bych ji popřát hlavně zdraví a ať se ji tady líbí."
Michaela Dostálová, ambulantní sestra: "Paní Goluchová je u nás klientkou od května loňského roku, je to velmi čiperná paní, soběstačná, chodící, velmi oblíbená mezi klienty." 

Aloisie Goluchová, rozená Sikorová, se narodila 22.4.1921 v Karviné-Dolech, kam také chodila do školy. Po škole pracovala na statku v Darkově. Pochází ze čtyř sourozenců, je matkou jednoho syna, má 5 vnoučat, 8 pravnoučat a jednoho prapravnuka.

Aloisie Goluchová, oslavenkyně: “Tu mají mě rádi, já taky, chodíme na procházky, do divadla. Všechno mám ráda, protože jsme to navštěvovala."

Recept na dlouhověkost ale paní Goluchová nezná.

Aloisie Goluchová, oslavenkyně: "To má každý jinak. Někdo jde spát a ráno nevstane, od toho není pomoci... Já říkám, pokud budu moci a nechají mě, tak tady budu."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy