Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nový obor SŠTaS Karviná Logistika v průmyslu má první úspěšné absolventy

  • Karviná,

Maturanti karvinské Střední školy techniky a služeb před zraky svých pedagogů a zástupců vedení školy slavnostně ukončili studium. Vůbec poprvé tato škola vyřazovala absolventy oboru Logistika v průmyslu, který na této škole před čtyřmi lety otevřeli.

V kinosále Střední školy techniky a služeb se konalo slavnostní vyřazení úspěšných maturantů oborů požární technik, mechanik- elektrotechnik, mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení a poprvé také oboru Logistika, který škola nově otevřela před čtyřmi lety.

Yvetta Kałužová, ředitelka SŠTaS Karviná: "Naši žáci jsou připraveni pro vstup na trh práce a jsou připraveni i dále studovat, vyšli z nich skvělí, dospělí, připravení lidé.”

S prvními absolventy oboru Logistika se loučila i třídní učitelka Jaroslav Folterová.

Jaroslava Folterová, třídní učitelka: " Jsem na ně hrdá, pyšná, protože pět lidí s vyznamenáním udělalo maturitní zkoušku, takže jako třídní jsem na ně nesmírně hrdá."

Studenti se na novou životní cestu těší a na školu budou rádi vzpomínat.

anketa: absolventi oboru Logistika v průmyslu: "Nebylo to moc náročné, mám toho hodně za sebou, mám krásné vzpomínky, budu na to vzpomínat rád." " "Logistika určitě perspektivní obor je. Má určitě budoucnost a po vystudování na SŠTaS se většina maturantů uchytí.”

Celkově na Střední škole techniky a služeb v letošním náročném studijním roce úspěšně odmaturovala padesátka studentů. Ti nejlepší byli ještě zvláště odměněni.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy