Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

MěDK Karviná vás zve na první velký koncert v letním kině. Vystoupí Májovák

  • Karviná,

Už v sobotu 3. července se uskuteční první velký koncert v letním kině.

Už v sobotu 3. července se uskuteční první postcovidový koncert v letním kině. Tady je malá pozvánka.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "Já bych chtěla pozvat všechny příznivce karvinské kultury, symfonického dechového orchestru Májovák na náš první postcovidový koncert. Je to první akce, u které jsme nemuseli vůbec měnit datum, je rok naplánovaná. Je to Filmové Nokturno, koncert filmové hudby, který proběhne tady v letním kině v sobotu 3.7. Čas začátku je o půl desáté.”
Petr Ženč, předseda správní rady Májováku: "Pro takový ten náš první koncert jsme připravili filmovou hudbu. Máme připravené i skvělé sólisty. Celý ten koncert bude doprovázen vizuální projekcí z jednotlivých filmů, takže ta iluze kina a hudby bude skoro dokonalá.”

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční ve velkém sále městského domu kultury od půl osmé večer. Předprodej probíhá, nicméně lístky budou i na místě konání koncertu.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "Posluchači se o tom, jestli se koncert koná v letním kině nebo v domě kultury dozví den předem, a to na webových stránkách jak MěDK, tak orchestru a samozřejmě i na karvinském facebooku.”
Petr Ženč, předseda správní rady Májováku: "Já se těším na naše posluchače a budeme se těšit na setkání v sobotu 3. července."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy