Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hvězdami karvinského festivalu rockové hudby byly kapely Bastard, Doga a Dymytry

  • Karviná,

Volnočasový areál Lodičky v Karviné patřil jeden den příznivcům rockové hudby. Iniciativa Dokořán připravila na letošní léto čtvrtý ročník festivalu Karviná rocks. Příležitost zahrát si dostaly nejen regionální skupiny, ale vystoupila i kapela Bastard a Doga. Hvězdou festivalu byla kapela Dymytry.

Příznivci rockové hudby na Karvinsku se konečně dočkali. Na Lodičkách se pro ně konal hudební festival. Na sestavení programu vystupujících kapel si dali organizátoři z Iniciativy Dokořán záležet, podařilo se dát příležitost nejen regionálním kapelám, ale přivedli sem i známé "Bastardy", Dogu a Dymytry.

anketa, návštěvníci festivalu Karviná rocks: "Jsem rád, že se to rozvolnilo, těším se, že bude něco dalšího zas.  "Atmosféra je tu super, užívám si to a za mě nejlepší kapely budou Dymytry a Doga, je to tu úžasné, líbí se mi to."

Na své si přišli i fanoušci kapely Bastard, která v době omezení, i přesto, že se nedalo hrát, úspěšně bodovala s písněmi z desky Druhá müza v hitparádách a soutěžích.

Mojmír Krochmalný, bubeník kapely Bastard: "Atmosféra byla skvělá, lidi jsou rádi, že se konečně něco děje. Je prostě skvělé, že písně , které složil si lidi začínají zpívat, znají refrény, ten potlesk nás nabíjí."

Pořádně rozpumpovala přítomné rockery známá kapela Doga.

Hodinu před půlnocí se pak návštěvníci dočkali největší pecky festivalu, kapely Dymytry.

Jan Protheus Macků, zpěvák kapely Dymytry: "Užíváme si to neskutečně, protože 9 měsíců pauzy bylo dlouhých, takže je to jako bychom hráli poprvé, ale tenkrát, když jsme hráli poprvé, tak nechodilo tolik lidí, takže bomba."

 


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy