Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na OPF Karviná se slavnostně promovalo, ceremoniál se opět konal téměř po dvou letech

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné zorganizovala téměř po dvou letech slavnostní promoce. Během dvou dnů slavnostně ukončilo studium na této škole více než dvě stě studentů a možnost zúčastnit se slavnostního ceremoniálu dostali i absolventi z loňského roku.

Tohle jsou absolventi bakalářského studijního oboru Podniková ekonomika a management chvíli před slavnostním ceremoniálem. Zkouší si taláry a připravují se na chvíli, kdy budou slavnostně promovat.

Dariusz Płonka, absolvent OPF Karviná: "Rozhodně to je zážitek, je to na celý život, těším se na rodiče, doufám, že budou i pyšní na mě, takže se nemůžu dočkat."
Veronika Adamčíková, absolventka OPF Karviná: "Já jsem sama zvědavá, jestli to pro mě bude silnější než samotné státnice, ten pocit, co jsem po nich měla, tak si to ještě neumím představit, snad to bude super."
Veronika Kostorková, absolventka OPF Karviná: "Určitě se těším, ale hlavně se asi těší moje rodiče."
Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: " Je to až možná neuvěřitelné, ale poslední promoce na této fakultě se konaly 4. října 2019, takže už to máme skoro 21 měsíců od posledních promocí, proto se všichni moc těšíme. "

Celý ceremoniál sledovali v sále rodinní příslušníci a přátelé studentů.
Nově Obchodně podnikatelská fakulta získala akreditaci na další nové studijní programy, přijímací řízení je otevřeno do konce srpna. Přihlášku stačí podat elektronicky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy