Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Práce na novém krytém bazénu v Karviné výrazně pokročily

  • Karviná,

Všechny bourací stavební práce bývalého krytého bazénu jsou dokončeny a rýsuje se podoba nového.

Nová podoba moderního krytého bazénu se od předání staveniště, které proběhlo 7. prosince pomalu a jistě rýsuje.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: " Stavba je naprojektována na 950 dní po předání staveniště. Musím říct, že všechny bourací práce jsou hotovy, můžeme tvrdit, že stavíme. Dokončují se v současné době všechny energetické kanály,... technologie."

Na původní budově krytého bazénu je už nová konstrukce střechy, která se bude izolovat. Chystá se opláštění, aby se do podzimu budova uzavřela. Poté nastoupí technologické profese, které začnou vybavovat vnitřek.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: "Už se na stavbě objevili i bazénáři...montovat."

Za původní budovou se už rýsují základy nového přístavku, rekreačního bazénu, který Karviná neměla..

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: "By měl být to novum toho bazénu, kdy se tam ti lidé budou různě vířit, budou tam vířivé vany, to znamená toto jsou základy té největší přístavby a bude to největší barák, který bude úplně nový."

Na straně budovy je už přistavěna wellness část bazénu.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: "Už je zastřešený, příčky jsou taky udělané a už se začne pracovat i uvnitř… základy."

Problémy velkého charakteru se na stavbě neobjevily, i když v průběhu výstavby se stavaři museli vypořádat s objevující se hladinou spodní vody.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: "Ta se nám podařila dostat pod kontrolu s tím, že byly dodatečné drenáže nadělány, je to udělané tak, aby spodní voda celou stavbu už v žádném případě neohrozila."

Na kontrolních dnes dozor kontroluje dodržování všech technologických postupů a kvalitu provedné práce.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS: "Musím říct, že máme za sebou 35 kontrolní den, proběhlo tady 37 BOZP kontrol, stavba..atd."

O dalším průběhu stavby vás budeme ještě letos informovat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy