Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ewa Farna zpívala na karvinském festivalu Dolański Gróm česky i polsky

  • Karviná,

Po dvouleté pauze se v parku Boženy Němcové uskutečnil velký česko-polský festival Dolański Gróm. Návštěvníky potěšila písněmi v českém i polském jazyce zpěvačka Ewa Farna, hlavní hvězdou festivalu byl Ray Wilson z kapely Genesis.

Organizátoři z PZKO Karviná-Fryštát opět po dvouleté pauze uspořádali velký česko-polský hudební festival Dolański Gróm. Konal se v parku Boženy Němcové a program přilákal na festival nejen návštěvníky z okolí, ale přijeli i ze vzdálenějších míst a Polska.

anketa, návštěvníci festivalu: "Zavzpomínat na mladá léta, člověk celý život žil muzikou." "Protože je tu Ewa Farna a hodně lidí, které známe." "Muzika, přátelé, kontakty, prostě je fajně."

Programový šéf festivalu Bogdan Zemene se pokaždé snaží přivést na festival kromě známých interpretů i mladé a velmi nadějné začínající kapely, které zatím nejsou příliš poslouchané..

Marek Matusziński, organizátor festivalu: "Samozřejmě musíme mít i hvězdy, letos je to trochu jinak, je jedna česko-polská hvězda, Ewa Farna."
"Ewa Farna, zpěvačka: "Tady na pohraničí hrajeme často, ale na polské akci jsme nehráli dlouho, proto ten koncert bude výjimečný, že budeme zpívat ty písničky v polském i českém jazyce."

Hlavní hvězdou festivalu byl Ray Wilson, zpěvák kapely Genesis, který měl svůj koncert na samý závěr festivalu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail