Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Domov Alzheimer funguje v Karviné 7 let, k narozeninové oslavě připravil zahradní slavnost

  • Karviná,

Domov Alzheimer v Karviné-Darkově oslavil své 7. narozeniny. Klienti i zaměstnanci si užili velkou zahradní party, kde nechyběl bohatý program, folkor nebo prezentace lidové tvorby.

Na zahradě Domova Alzheimer se konala narozeninová oslava k 7. výročí jeho otevření. Pro všechny klienty, jejich rodiny, zaměstnance i významné hosty a podporovatele domova z veřejnoprávních institucí byl připraven bohatý program.

Leona Seberová, ředitelka Domova Alzheimer Darkov: "Ano, už je to 7 let, co poskytujeme službu Domov se zvláštním režimem nejen karvinským občanům, ale i občanům ze vzdálenějšího okolí. Máme kapacitu 118 klientů a je toho času naplněn. Narozeninový den slouží klientům, rodinám, ale i zaměstnancům za jejich práci."

Po úvodním přivítání se přítomným představila skupina Bábrlinky z Darkova.

Leona Seberová, ředitelka Domova Alzheimer Darkov: "Jsou to naše klientky, které se pravidelně cvičí ve zpěvu. Potom jsme si my, zaměstnanci, připravili tanec Jerusalema, strašně jsme si to užili, zkoušeli jsme to, má to být symbol toho, že táhneme za jeden provaz, že se dokážeme semknout, jak pečovatelé, tak sestry, údržbáři, tak zaměstnanci kanceláří."

Volnou zábavu na zahradě s ochutnávkou gastronomických pochoutek doprovázela cimbálová muzika. Byla připravena i aktivita týkající se lidových řemesel.

Radek Žádník, výkonný ředitel společnosti: “Mám velkou radost, že se tady scházíme posedmé, že máme pravidelně každý rok plný počet klientů, že je o naše služby zájem. Že s námi spolupracuje spoustu institucí ve městě. Přeji všem zaměstnancům a klientům, aby se jim dobře dařilo ve dnech následujících."

Plány má Domov Alzheimer bohaté, stále chce zkvalitňovat pečovatelskou službu a zaměřit se na paliativní péči a další terapie.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry