Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné otevřeli multifunkční sportovní areál, mladí lidé jsou nadšeni

  • Karviná,

Vyznavači řady sportovních disciplín mohou od pátku využívat nový sportovní areál v blízkosti Obchodní akademie. Na své si přijdou například vyznavači in-line bruslení, fotbalu, běhání, jízdy na skateboardu, kole, nebo workoutu.

Obyvatelé Karviné mohou ve svém volném čase využívat nový multifunkční sportovní areál, který se nachází poblíž Obchodní akademie a krytého bazénu.

Jan Wolf, primátor Karviné: "Jsem rád, že se to podařilo zrealizovat. Věřím tomu, že ten areál bude hodně využíván naší mládeží, dětmi, že si tady najde každý svůj sport."
Areál disponuje dvěma okruhy in-line dráhy, delší měří 470 metrů a kratší 285 metrů. Nezapomnělo se ani na běžce, pro ně je připraven okruh dlouhý 257 metrů. Nechybí dvě pumptrackové dráhy, skatepark, fotbalové, workoutové a parkourové hřiště.

anketa, sportovci: "Jsme rádi, že se to tak krásně postavilo, kluci odvedli skvělou práci, podle očekávání, jezdí se na skejtech, koloběžkách, na kolech. Skejtovou školu budeme rozjíždět příští rok, informace budou na stránkách "skejtuj denně Karviná", web je v procesu otevření sdkarvina.cz." "Jsem tu poprvé a je to fakt dobré. "Já tu budu jezdit hlavně na kolobce."

Na své si přijdou i ti nejmenší. Součástí areálu je totiž dětské hřiště. A areálu nechybí ani nové veřejné osvětlení, kamerový a zabezpečovací systém či rozhlas.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail