Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

9. ročník soutěže Miss Karvinsko 2021 vyhrála Veronika Šutová z Bohumína

Karviná |

V následující reportáži vás zavedeme na galavečer soutěže nazvané Miss Karvinsko. Tato soutěž určená vdaným ženám, maminkám na mateřské a všem odvážným, které si chtějí vyzkoušet tento druh soutěže.

V sále MěDK Karviná se konal 9. ročník soutěže Miss Karvinsko. Původně se měl uskutečnit v loňském roce, kvůli covidovým opatřením si ale finalistky na svůj velký den musely počkat celý rok navíc. Soutěž Miss Karvinsko je určena všem odvážným ženám bez rozdílu věku, mohou být vdané, na mateřské nebo i svobodné. Všechny soutěžící se postupně představily v několika disciplínách.

Miss Karvinsko od začátku svého vzniku nekopíruje klasické soutěže krásy, ale vsází na šarm, vtip nebo celkové charisma. Boj finalistek o korunky a letošní tituly sledovalo publikum ve velkém sále mědk.

Samotnému finále předcházela tříměsíční příprava. Za tu dobu soutěžící mezi sebou navázaly přátelství a spojily je společné zážitky. Z titulu 2. vicemiss Karvinsko 2021 se nakonec radovala Vendula Švrčková z Frýdku-Místku.

Vendula Švrčková, II. vicemiss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastná, nečekala jsem to. Cítím radost z celého srdce, moc gratuluji ostatním dívkám, které se umístily a moc děkuji za tuto příležitost tady být."

O jednom titulu - Sympatie rozhodla sama veřejnost ještě před finále. Z něj se radovala soutěžící z Orlové Dagmar Mičková, která je také držitelkou titulu 1. vícemiss. Oba tituly jsou pro ni stejně hodnotné a přinesly ji stejnou emoční radost.

Dagmar Mičková, I. vicemiss Karvinsko 2021: "Pocity mám úžasné, bylo to náročné, protože to trvalo dlouhou dobu díky díky covidu, ale jsem ráda, že to je za mnou, že vyhrály ty, co měly. Strašně jsem šťastná, že jsem vyhrála dvě místa, takže jsem nadšená a vůbec jsem to nečekala."

Novou Miss Karvinsko 2021 zvolila porota jednatřicetiletou Veroniku Šutovou. Pochází z Bohumína. Vítězství ji nesmírně potěšilo a na celou soutěž bude dlouho vzpomínat.

Veronika Šutová, vítězka Miss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastně, báječně, jsem ráda, že jsem tady mohla být, byla to obrovská zkušenost a já jsem si to maximálně užila."
Lucie Dudíková, organizátorka soutěže: "Pro mě největší vítězství je to, že ty ženy čekaly opravdu celý rok a že jsme se tu po roce sešly a dopadlo to zase velmi dobře, musím ale podotknout, že po mnoha letech vyhrála paní, která má hnědé vlasy, pokaždé blondýnky. A moc se těším na další ročník, protože už příští měsíc plánuji casting na finále 2022."

V průběhu soutěže byla také ze soutěžících vybrána Národním ředitelem soutěže Alpe Adria Lubošem Ďurinou dívka, která bude reprezentovat ČR na této mezinárodní soutěži. Postupující se stala Natálie Neporová.

Luboš Ďurina, ředitel Miss Alpe Adria pro ČR A Slovensko: "Já jsem měl jiná kritéria, děvčata musí mít od 17 do 26 roků, musí být svobodné, bezdětné, minimálně 170 výška,čili takové běžné kritéria ze světových soutěží Miss."
Natálie Neporová, soutěžící postupující do mezinárodní soutěže Alpe Adria: "Je to super a je to super příležitost, doporučuji všem ženám to zkusit protože dostanete plno nových zkušeností."

Finále této mezinárodní soutěže se bude konat příští rok v Itálii nebo Chorvatsku.

Nahlásit chybu


Senior v ohrožení. Odešel z domu na procházku a nevrátil se. Hledá ho rodina i policie

Dnes 13:59 | Ostrava-Poruba | Jiří Cileček

83letý senior odešel z domu v Ostravě-Porubě a hledá ho rodina i policie. Policisté se obrátili na veřejnost s žádostí o pomoc. Pohřešovaného hledají v režimu senior v ohrožení. Potřebuje totiž léky, které nemá u sebe.

Nové Dětské centrum Pluto v Havířově nabídne zázemí dětem v krizové situaci

Dnes 8:54 | Havířov | Bára Kelnerová

Moravskoslezský kraj dokončil výstavbu nového Dětského centra Pluto v Havířově. Moderní zařízení poskytne zázemí dětem, které potřebují okamžitou pomoc. Nová budova nahradila původní objekt a svým uspořádáním se co nejvíce přibližuje běžnému rodinnému prostředí.

"Mi je 15 roků a mě to vůbec nezajímá." Strážníci v Ostravě chytili opilé mladistvé

Dnes 11:19 | Ostrava-Centrum | Jiří Cileček

14letá ležela bezvládně na zemi a kolem ní byli další opilí kamarádi. Strážníci kontrolovali v centru Ostravy sedm mladistvých ve věku 14 a 15 let. Nadýchali od 0,36 do 1,71 promile. Dva skončili v nemocnici a dva na policii.

Fanoušky na Zlaté Tretře Ostrava potěšili rekordem Manuel i druhým místem Štefela

Dnes 12:16 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

Světový atletický mítink Zlatá Tretra Ostrava 2026 opět bavil. Nejvíce diváky potěšila česká běžkyně Lurdes Gloria Manuel skvělým vítězstvím v běhu na 400 metrů.

Energetický mix MS kraje by měla doplnit jaderná energie

Včera 20:35 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

Moravskoslezský kraj silně podporuje stavbu malých modulárních reaktorů na svém území. Využití jádra vnímá jako nejvhodnější řešení po konci uhlí. Zajistí energetickou bezpečnost, soběstačnost a konkurenceschopnost našeho kraje.

Ministr vnitra navštívil Bílovec a Studénku, bude rozhodovat o sloučení oddělení PČR

Včera 13:00 | Bílovec | Michal Slonina

Policie České republiky zvažuje zrušení obvodního oddělení v Bílovci a jeho sloučení s pracovištěm ve Studénce. Návrh je aktuálně v rukou ředitele Krajského ředitelství, konečné rozhodnutí ale bude až na ministru vnitra. Ten proto na konci týdne zavítal do obou měst.

Ve Stonavě přivítali nové občánky

Dnes 12:59 | Stonava | Jiří Brzóska

Na stonavské radnici proběhlo letošní první slavnostní vítání nových občánků. Obřadní síň zaplnili rodiče, prarodiče i další blízcí novorozených dětí, kteří si společně užili příjemný a tradiční obřad pořádaný obcí.

Závod s časem vyhrála příroda. Holčička se narodila v autě během cesty do porodnice

Včera 10:17 | Celý MS kraj | Anna Břenková

V sobotu odpoledne zažily posádky záchranářů z Fulneku a Nového Jičína netradiční výjezd. Maminka nestihla dojet do nemocnice a miminko přišlo na svět přímo v autě. Záchranáři po příjezdu na místo oběma poskytli potřebnou péči a bezpečně je převezli do nemocnice.

Akademii šitou na míru si užily i děti s těžšími handicapy

Novojičínská Základní a mateřská škola speciální pořádala zahradní slavnost. Připravila program, do kterého se zapojily i děti s těžkými mentálními handicapy a poruchou autistického spektra.

Dny Karviné navštívily davy diváků, program bavil

Včera 12:01 | Karviná | Richard Kutěj

Letošní Dny Karviné jsou za námi. Akce se velmi vydařila a našla si spousty diváků. My vám nyní ukážeme, co vše nabízel pestrý a bohatý program na několika scénách.

Pokojská

Kunčice pod Ondřejníkem Nástup: od 22. května 2026

MS kraj otevřel nové Dětské centrum Pluto v Havířově

Dnes 15:49 | Havířov | Bára Kelnerová

Moravskoslezský kraj dokončil výstavbu nového Dětského centra Pluto v Havířově. Moderní zařízení poskytne zázemí dětem, které potřebují okamžitou pomoc. Nová budova nahradila původní objekt a svým uspořádáním se co nejvíce přibližuje běžnému rodinnému prostředí.

MSK Orlová oslavil 10 let existence, došlo i na oceňování

Dnes 15:30 | Orlová | Monika Ociepková

Orlová si připomněla deset let od založení Městského sportovního klubu.

Stonavské děti si užily tradiční Dětské radovánky

Dnes 12:54 | Stonava | Jiří Brzóska

Uplynulý víkend patřil ve Stonavě Tradičním dětským radovánkám. Ty každoročně pořádá Spolek Rodiče a škola Stonava ve spolupráci se školou.

Fotbalisté SK Stonava uzavřeli úspěšnou sezonu

Dnes 12:50 | Stonava | Jiří Brzóska

Fotbalisté SK Stonava mají za sebou mimořádně úspěšnou sezonu. Jak dorostenci, tak muži byli ve svých soutěžích nováčky a oba týmy patřily k největším překvapením letošního ročníku.

Wybrano prace Wandy Witoszek

Dnes 12:42 | Stonava | Otýlie Tobolová

W Karwinie odbyła się konkursowa wystawa rękodzieła seniorów powyżej lat 65. Swoje prace zaprezentowali tu twórcy z Karwiny, Stonawy, Dziećmorowic oraz Piotrowic.

Taneční soubor Ritmo z Rychvaldu oslavil 40 let činnosti dvouhodinovou přehlídkou

Dnes 8:34 | Rychvald | Libor Běčák

Další úspěšný taneční koncert má za sebou soubor Ritmo z Rychvaldu. Dvouhodinovou přehlídkou představil činnost za poslední dva roky a také si připomněl své významné jubileum.

9. ročník soutěže Miss Karvinsko 2021 vyhrála Veronika Šutová z Bohumína
Vydáno 12. října 2021 15:11, Karviná, Monika Danková
V následující reportáži vás zavedeme na galavečer soutěže nazvané Miss Karvinsko. Tato soutěž určená vdaným ženám, maminkám na mateřské a všem odvážným, které si chtějí vyzkoušet tento druh soutěže.

V sále MěDK Karviná se konal 9. ročník soutěže Miss Karvinsko. Původně se měl uskutečnit v loňském roce, kvůli covidovým opatřením si ale finalistky na svůj velký den musely počkat celý rok navíc. Soutěž Miss Karvinsko je určena všem odvážným ženám bez rozdílu věku, mohou být vdané, na mateřské nebo i svobodné. Všechny soutěžící se postupně představily v několika disciplínách.

Miss Karvinsko od začátku svého vzniku nekopíruje klasické soutěže krásy, ale vsází na šarm, vtip nebo celkové charisma. Boj finalistek o korunky a letošní tituly sledovalo publikum ve velkém sále mědk.

Samotnému finále předcházela tříměsíční příprava. Za tu dobu soutěžící mezi sebou navázaly přátelství a spojily je společné zážitky. Z titulu 2. vicemiss Karvinsko 2021 se nakonec radovala Vendula Švrčková z Frýdku-Místku.

Vendula Švrčková, II. vicemiss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastná, nečekala jsem to. Cítím radost z celého srdce, moc gratuluji ostatním dívkám, které se umístily a moc děkuji za tuto příležitost tady být."

O jednom titulu - Sympatie rozhodla sama veřejnost ještě před finále. Z něj se radovala soutěžící z Orlové Dagmar Mičková, která je také držitelkou titulu 1. vícemiss. Oba tituly jsou pro ni stejně hodnotné a přinesly ji stejnou emoční radost.

Dagmar Mičková, I. vicemiss Karvinsko 2021: "Pocity mám úžasné, bylo to náročné, protože to trvalo dlouhou dobu díky díky covidu, ale jsem ráda, že to je za mnou, že vyhrály ty, co měly. Strašně jsem šťastná, že jsem vyhrála dvě místa, takže jsem nadšená a vůbec jsem to nečekala."

Novou Miss Karvinsko 2021 zvolila porota jednatřicetiletou Veroniku Šutovou. Pochází z Bohumína. Vítězství ji nesmírně potěšilo a na celou soutěž bude dlouho vzpomínat.

Veronika Šutová, vítězka Miss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastně, báječně, jsem ráda, že jsem tady mohla být, byla to obrovská zkušenost a já jsem si to maximálně užila."
Lucie Dudíková, organizátorka soutěže: "Pro mě největší vítězství je to, že ty ženy čekaly opravdu celý rok a že jsme se tu po roce sešly a dopadlo to zase velmi dobře, musím ale podotknout, že po mnoha letech vyhrála paní, která má hnědé vlasy, pokaždé blondýnky. A moc se těším na další ročník, protože už příští měsíc plánuji casting na finále 2022."

V průběhu soutěže byla také ze soutěžících vybrána Národním ředitelem soutěže Alpe Adria Lubošem Ďurinou dívka, která bude reprezentovat ČR na této mezinárodní soutěži. Postupující se stala Natálie Neporová.

Luboš Ďurina, ředitel Miss Alpe Adria pro ČR A Slovensko: "Já jsem měl jiná kritéria, děvčata musí mít od 17 do 26 roků, musí být svobodné, bezdětné, minimálně 170 výška,čili takové běžné kritéria ze světových soutěží Miss."
Natálie Neporová, soutěžící postupující do mezinárodní soutěže Alpe Adria: "Je to super a je to super příležitost, doporučuji všem ženám to zkusit protože dostanete plno nových zkušeností."

Finále této mezinárodní soutěže se bude konat příští rok v Itálii nebo Chorvatsku.

Zdroj: https://polar.cz/zpravy/karvinsko/karvina/11000027899/9-rocnik-souteze-miss-karvinsko-2021-vyhrala-veronika-sutova-z-bohumina