Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

9. ročník soutěže Miss Karvinsko 2021 vyhrála Veronika Šutová z Bohumína

  • Karviná,

V následující reportáži vás zavedeme na galavečer soutěže nazvané Miss Karvinsko. Tato soutěž určená vdaným ženám, maminkám na mateřské a všem odvážným, které si chtějí vyzkoušet tento druh soutěže.

V sále MěDK Karviná se konal 9. ročník soutěže Miss Karvinsko. Původně se měl uskutečnit v loňském roce, kvůli covidovým opatřením si ale finalistky na svůj velký den musely počkat celý rok navíc. Soutěž Miss Karvinsko je určena všem odvážným ženám bez rozdílu věku, mohou být vdané, na mateřské nebo i svobodné. Všechny soutěžící se postupně představily v několika disciplínách.

Miss Karvinsko od začátku svého vzniku nekopíruje klasické soutěže krásy, ale vsází na šarm, vtip nebo celkové charisma. Boj finalistek o korunky a letošní tituly sledovalo publikum ve velkém sále mědk.

Samotnému finále předcházela tříměsíční příprava. Za tu dobu soutěžící mezi sebou navázaly přátelství a spojily je společné zážitky. Z titulu 2. vicemiss Karvinsko 2021 se nakonec radovala Vendula Švrčková z Frýdku-Místku.

Vendula Švrčková, II. vicemiss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastná, nečekala jsem to. Cítím radost z celého srdce, moc gratuluji ostatním dívkám, které se umístily a moc děkuji za tuto příležitost tady být."

O jednom titulu - Sympatie rozhodla sama veřejnost ještě před finále. Z něj se radovala soutěžící z Orlové Dagmar Mičková, která je také držitelkou titulu 1. vícemiss. Oba tituly jsou pro ni stejně hodnotné a přinesly ji stejnou emoční radost.

Dagmar Mičková, I. vicemiss Karvinsko 2021: "Pocity mám úžasné, bylo to náročné, protože to trvalo dlouhou dobu díky díky covidu, ale jsem ráda, že to je za mnou, že vyhrály ty, co měly. Strašně jsem šťastná, že jsem vyhrála dvě místa, takže jsem nadšená a vůbec jsem to nečekala."

Novou Miss Karvinsko 2021 zvolila porota jednatřicetiletou Veroniku Šutovou. Pochází z Bohumína. Vítězství ji nesmírně potěšilo a na celou soutěž bude dlouho vzpomínat.

Veronika Šutová, vítězka Miss Karvinsko 2021: "Cítím se šťastně, báječně, jsem ráda, že jsem tady mohla být, byla to obrovská zkušenost a já jsem si to maximálně užila."
Lucie Dudíková, organizátorka soutěže: "Pro mě největší vítězství je to, že ty ženy čekaly opravdu celý rok a že jsme se tu po roce sešly a dopadlo to zase velmi dobře, musím ale podotknout, že po mnoha letech vyhrála paní, která má hnědé vlasy, pokaždé blondýnky. A moc se těším na další ročník, protože už příští měsíc plánuji casting na finále 2022."

V průběhu soutěže byla také ze soutěžících vybrána Národním ředitelem soutěže Alpe Adria Lubošem Ďurinou dívka, která bude reprezentovat ČR na této mezinárodní soutěži. Postupující se stala Natálie Neporová.

Luboš Ďurina, ředitel Miss Alpe Adria pro ČR A Slovensko: "Já jsem měl jiná kritéria, děvčata musí mít od 17 do 26 roků, musí být svobodné, bezdětné, minimálně 170 výška,čili takové běžné kritéria ze světových soutěží Miss."
Natálie Neporová, soutěžící postupující do mezinárodní soutěže Alpe Adria: "Je to super a je to super příležitost, doporučuji všem ženám to zkusit protože dostanete plno nových zkušeností."

Finále této mezinárodní soutěže se bude konat příští rok v Itálii nebo Chorvatsku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy