Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motivační workshopy SŠTaS Karviná mají velký význam pro žáky prvních ročníků

  • Karviná,

Karvinská Střední škola techniky a služeb pořádá již několik let pro žáky prvních ročníků motivační workshopy. Konají se mimo zázemí školy, většinou v přírodě, v horách a rekreačních zařízeních. Jejich smyslem je vzájemné poznávání a také nastartování důvěry a bezpečí v kolektivu.

Ukončili základní školu a na Střední škole techniky a služeb Karviná si vybrali obor, který by rádi studovali a který jim otevře cestu k budoucímu povolání. Aby byl přechod do nového kolektivu co nejhladší a co nejdříve se žáci mezi sebou poznali, pořádá Střední škola techniky a služeb na startu nového školního roku pro žáky prvních ročníků dvoudenní motivační workshopy.

Yvetta Kałužová, ředitelka SŠTaS Karviná: "Jejich cílem je otevření důvěry a podpora důvěry v nás, pedagogy naší školy tak, aby se žáci cítili bezpečně ve svém kolektivu, kolektivu své třídy a celkově dobře ve škole."

Na motivační workshop přijíždějí se svým třídním učitelem a mistrem odborného výcviku. Během motivačního workshopu se spolužáci mezi sebou lépe poznávají díky nejrůznějším aktivitám.

anketa, účastníci motivačního workshopu: "Hlavně jsme museli dělat spolupráci, seznamovat se, mluvit u toho, jinak t nešlo Pobyt byl krásný, rychle jsme se seznámili s lidmi. Užil jsme si to, škoda, že to nebylo delší." "Bylo to tam nádherné, měli jsme nádherné pokoje, sice jsme nemohli být všichni na pokoji, takže jsme se museli rozdělit, ale to nám tak moc nevadilo. Týmy nám dělal pan učitel, takže jsme se mohli víc seznámit. Jsme šli na Javorový s panem učitelem, to taky bylo fajn. Jako třída budeme dobrá parta a určitě mluvím za všechny, že to škola vymyslela fajně a bylo to fajn."


Letos byly do programu zahrnuty třeba vysoké lanové překážky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy