Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři porazili turecký Izmir. Dalšího soupeře jim určí opět los

  • Karviná,

Karvinští házenkáři si poradili se zkušeným mančaftem z tureckého Izmiru v rámci poháru EHF a oba zápasy vyhráli o několik branek.

Dvě utkání s tureckým Izmirem v rámci evropských pohárů mohli sledovat diváci v házenkářské hale v sobotu a neděli. První utkání nebylo pro hráče vůbec jednoduché, podle trenéra podal v sobotu mančaft průměrný výkon a ze začátku soupeře lehce podcenil.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "Oni se dostali trochu ze začátku trochu do hry, je pravda, že mě trochu zaskočili podle videí takhle nevypadali, hodně akcí jim tady vyšlo a celkem dobře stříleli a dali dost branek. věřím, že se jim to zítra nepovede."

Druhý poločas dostali karvinští více pod kontrolu, zahrála si většinu času ale jen jedna sestava, trenér hráče tolik nestřídal.

Michal Brůna, trenér HCB Karviná: "Až ke konci jsem někoho prostřídal, potřebovali jsme trochu uskočit, mohlo to být šest sedm, no je to šest."
Jan Sobol, hráč HCB Karviná: "Určitě to byl těžký zápas. Trápili jsme se víc než jsem čekali. Nehráli jsme dobře v obraně, Turci byli tím pádem na dostřel, toho soupeře jsme tolik neznali dobře.”
Vojtěch Patzel, hráč HCB Karviná: "Jsme se na ten zápas těšili. Ze začátku jsme byli nervóznější, ten úvod do toho zápasu nebyl ideální. I když jsme kvalitativně někde jinde, tak i přesto, že jsme se připravili, ta ten začátek nám trochu utekl.”

Sobotní utkání skončilo rozdílem šesti branek 32:26

Nedělní zápas opět skončil výhrou pro karvinské házenkáře, utkání skončilo 25:32. Baník tak postoupil do třetího kola poháru EHF. Soupeře opět určí los, se kterým se karvinští utkají koncem listopadu. Hrací termíny jsou totiž stanoveny na víkend 27. a 28. listopadu a odvety na 4. a 5. prosince.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy