Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Podnikatelům i obcím pomáhá Institut interdisciplinárního výzkumu OPF Karviná

  • Karviná,

Organizacím samosprávy i malým a středním podnikatelům nabízí Obchodně podnikatelský fakulta v Karviné od roku 2014 služby Institutu interdisciplinárního výzkumu. Zaměřuje se například na marketingové studie nebo strategické plány obcí a měst.

Institut interdisciplinárního výzkumu OPF navazuje na dlouholetou tradici spolupráce Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné s podnikatelskou praxí a to zejména s malými a středními podniky.

Tomáš Pražák, vedoucí IIV OPF Karviná SU v Opavě: "Když potřebuje podnikatel nebo obec se obrátit na vysokou školu, tedy konkrétně na OPF, s konkrétním problémem, tak my se ho snažíme vyřešit, vytvořit tým, který bude zpracovávat určité zadání které nám dají a na základě toho ať už s tím podnikem nebo obcí řešíme to, co potřebují."

V poslední době je Institut interdisciplinárního výzkumu oslovován převážně s požadavkem vypracování strategických plánů rozvoje, na fakultu se obrátila například Karviná nebo Střítež.

Do výzkumu a hledání řešení pro podnikatele a firmy se zapojují i studenti OPF a to v rámci Business Gatu, aby své teoretické znalosti mohli aplikovat v praxi.

Tomáš Pražák, vedoucí IIV OPF Karviná SU v Opavě: "Většinou to je nějaká základní marketingová strategie pro firmu, ať už nastavení kampaní, webové stránky a tak."
Tereza Ikášová, asistentka vedoucího IIV OPF Karviná SU v Opavě: "Spolu s Tomášem Herzigem jsme administrátoři, vedeme teamleadry, staráme se o to, aby celý ten projekt mohl fungovat a celý běh Academy byl co nejvíce úspěšný."

Výstupem jsou výzkumné zprávy nebo právě konkrétní webová stránka, marketingová kampaň a podobně.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy