Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Ředitelské volno na školách, Halloween v kině a představení

  • Karviná,

Ředitelské volno v pondělí 25. a úterý 26. října vyhlásilo šest karvinských škol. Kino Centrum Karviná srdečně zve své filmové příznivce na speciální halloweenská nedělní promítání. Jste také zváni na divadelní představení NA ZLATÉM JEZEŘE, které se uskuteční ve velkém sále Městském domě kultury 2. listopadu od 19 hodin.

ŘEDITELSKÉ VOLNO NA ŠESTI ŠKOLÁCH

Ředitelské volno v pondělí 25. a úterý 26. října vyhlásilo šest karvinských škol-ZŠ a MŠ Borovského,ZŠ a MS Prameny, ZŠ a MŠ Cihelní, ZŠ a MŠ Dělnická, ZŠ a MŠ Majakovského a ZŠ a MŠ Školská. Na zbývajících základních školách bude probíhat výuka v pondělí a úterý bez omezení.

HALLOWEEN V KINĚ CENTRUM

Kino Centrum Karviná srdečně zve své filmové příznivce bez rozdílu věku na speciální halloweenská nedělní promítání s tématikou duchů, strašidel a hororů. Na své si přijdou děti, teenageři i dospělí. Vstupenky jsou k dostání na pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo na webu www.kinokarvina.cz.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ NA ZLATÉM JEZEŘE

Jste také zváni na divadelní představení NA ZLATÉM JEZEŘE, které se uskuteční ve velkém sále Městském domě kultury 2. listopadu od 19 hodin. Jde o představení hostující pražské divadelní agentury Harlekýn s Ladislavem Frejem a Simonou Stašovou.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy