Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Českotěšínský spolek zaměstnávající handicapované Trianon dostal darem nové auto

  • Karviná,

Českotěšínský spolek Trianon, která zaměstnává handicapované z celého regionu má nového pomocníka. Díky dlouholeté spolupráci s regionální vodohospodářskou společností může ke svému sociálnímu podnikání využívat nový automobil.

Tento krasavec na čtyřech kolech slouží nově českotěšínskému spolku Trianon. Jde v pořadí o druhý automobil, který bude mít tato společnost k dispozici.

Viliam Šuňal, předseda Trianonu : “Jsem spokojený a šťastný. Pomůže to tomu, že naše skupina technického zabezpečení bude moct vyjíždět na demontáže zařízení SMVaK, ale i dalších partnerů v MSK."

V Trianonu pracují hendikepovaní z celého regionu, jejichž hlavní pracovní náplní je separace elektromateriálu k recyklaci.

Viliam Šuňal, předseda Trianon: "Takto budou mít k dispozici na přepravu speciálního nářadí a budou moct fungovat jako hodinky."

S vodohospodářskou společností spolupracuje Trianon dlouhodobě. Automobil se podařilo pořídit díky mezinárodní soutěži.

Anatol Pšenička, generální ředitel SmVaK Ostrava: "Byla vyhlášena mezinárodní soutěž, do které jsme přihlásili firmu Trianon, ta tam uspěla. Soutěž se týkala všech možných evropských projektů a já jsem nesmírně rád, že uspěla zrovna firma z Českého Těšína Trianon, která si to rozhodně zaslouží za tu činnost, kterou tady dělá."

Trianon si letos připomíná své 18. fungování. Realizuje spoustu užitečných projektů, podporu nachází i ve vedení Českého Těšína a okolních městech.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy