Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Hlásiče požáru a detektory CO, Senior taxi

  • Karviná,

Karvinští senioři starší 70 let budou moct i v roce 2022 využívat službu nazvanou Senior taxi. Zájemci z řad seniorů si mohou v Senior Pointu vyzvednou zdarma hlásiče požárů a detektory oxidu uhelnatého.

PRŮKAZKY SENIOR TAXI SE ZAČNOU VYDÁVAT 22. LISTOPADU

Karvinští senioři starší 70 let budou moct i v roce 2022 využívat službu nazvanou Senior taxi. příští rok. Průkazy se budou vydávat od pondělí 22. listopadu až do středy 15. prosince v budově D magistrátu, a to pouze v úřední dny – pondělí a středa – v době od 7:30 do 12:00 a od 13:00 do 17:30 hodin, vyřídit si je senioři mohou i po novém roce od 3. ledna. Senior taxi budou moci využít šestkrát měsíčně i v roce 2022. Slouží k přepravě z místa jejich bydliště k lékařům, včetně nemocnic a poliklinik na území města, na návštěvu karvinských hřbitovů nebo za účelem vyřízení úředních záležitostí v budovách Magistrátu města Karviné.

HLÁSIČE POŽÁRU A DETEKTORY OXIDU UHELNATÉHO PRO SENIORY

Zájemci z řad seniorů ve věku od 65 let a výše z Karviné, ale i blízkých obcí jako Petrovice, Stonava a další, si mohou v Senior Pointu v Karviné-Ráji v budově klubu seniorů vyzvednou zdarma hlásiče požárů a detektory oxidu uhelnatého. Výdej se koná v Senior Pointu každý čtvrtek od 8,00 do 16,30 hodin na adrese Karviná-Ráj, Božkova 510.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy