Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská Iniciativa Dokořán zpříjemnila zdravotníkům den dobrou kávou a občerstvením

  • Karviná,

Velkou radost udělali lidé z Iniciativy Dokořán zdravotníkům z rájecké nemocnice. Do vestibulu postavili stánek s horkou kávou a malým občerstvením pro zpříjemnění jejich náročných dnů.

Vnést trochu klidu a pohody v předvánočním čase do náročného pracovního nasazení se rozhodli lidé z Iniciativy Dokořán. Vybrali si zdravotnický personál v rájecké nemocnici a nabídli jim prostřednictvím dobré kávy a malého občerstvení malé zastavení v náročné době.

Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán: "Nápad se nám zrodil když se zrušily vánoční trhy, kde jsme měli být, prodávat kafe a další suroviny a nevěděli jsme, co s tou kávou, tak nás napadlo jít do nemocnice, nabízet kafe zdarma zaměstnancům a podpořit je alespoň tímto v této těžké době."
Kateřina Tomčalová, členka Iniciativy Dokořán: "Zdravotníkům podáváme kávu, mají na výběr s mlékem nebo bez, koláčky dáváme ke kávě jako něco sladkého na zub. Jsme tady od osmi do osmi večera. Můžou si přijít kolikrát chtějí, zdálo se nám to jako dobrá iniciativa v těchto časech."

Nápad zdravotníci ocenili.

anketa: zdravotnický personál NsP Karviná-Ráj: "Jsme úplně překvapeni, nečekali jsme to a je to příjemné zpestření po dobrém obědě." "Potěší takové rozptýlení i zájem pro zaměstnance."

Vánoční trhy vláda sice zrušila, město nabídlo prostory Centrální tržnice trhovcům k možnosti prodeje vánočního zboží.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávySesterská Agentura Doma, s.r.o. Český Těšín
Český Těšín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

ASTERIX - středisko volného času Havířov, příspěvková organizace - pracoviště Havířov
Havířov
od 31 290 do 36 130 Kč/měsíc

Detail

Mgr. Radka Ševčíková - pracoviště
Karviná
od 20 000 Kč/měsíc

Detail