Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská Iniciativa Dokořán zpříjemnila zdravotníkům den

  • Karviná,

Velkou radost udělali lidé z karvinské Iniciativy Dokořán zdravotníkům z rájecké nemocnice. Do vestibulu postavili stánek s horkou kávou a malým občerstvením pro zpříjemnění jejich náročných dnů.

Vnést trochu klidu a pohody v předvánočním čase do náročného pracovního nasazení se rozhodli lidé z Iniciativy Dokořán. Vybrali si zdravotnický personál v rájecké nemocnici a nabídli jim prostřednictvím dobré kávy a malého občerstvení malé zastavení v náročné době.

Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán: "Nápad se nám zrodil když se zrušily vánoční trhy, kde jsme měli být, prodávat kafe a další suroviny a nevěděli jsme, co s tou kávou, tak nás napadlo jít do nemocnice, nabízet kafe zdarma zaměstnancům a podpořit je alespoň tímto v této těžké době."
Kateřina Tomčalová, členka Iniciativy Dokořán: "Zdravotníkům podáváme kávu, mají na výběr s mlékem nebo bez, koláčky dáváme ke kávě jako něco sladkého na zub. Jsme tady od osmi do osmi večera. Můžou si přijít kolikrát chtějí, zdálo se nám to jako dobrá iniciativa v těchto časech."

Nápad zdravotníci ocenili.

anketa: zdravotnický personál NsP Karviná-Ráj: "Jsme úplně překvapeni, nečekali jsme to a je to příjemné zpestření po dobrém obědě." "Potěší takové rozptýlení i zájem pro zaměstnance."

Vánoční trhy vláda sice zrušila, město nabídlo prostory Centrální tržnice trhovcům k možnosti prodeje vánočního zboží.

Nahlásit chybu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail