Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Městský dům kultury Karviná a kino Centrum přináší tipy na zážitkové dárky

  • Karviná,

S pár tipy na zážitkové dárky přichází i Olga Humplíková, ředitelka městského domu kultury a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "My máme připraveno jako v každém roce plno dárků z oblasti kultury. Můžou ten nákup vánočních dárků spojit s návštěvou kina Centrum, kde 21.12. promítáme už tradičně Louskáčka. Například dárkem na leden mohou být vstupenky na Tříkrálová koncert, který se koná v kostele Povýšení svatého kříže. Dárkem na leden mohou být také vstupenky do divadla a to na představení Deštivé dny."

Únorovým dárkem mohou být i vstupenky na představení hrdý budžes a v březnu by potěšila i etiketa pro celou rodinu ladislava špačka.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "Dalšími dárky mohou být vstupenky na filmová představení z cyklu Světové umění, tentokrát v kině Ex."

A věnovat můžete třeba i vstupenky do kina Centrum, které bude v provozu mezi svátky.

Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin: "Diváci se mohou už 26.12. těšit na animovaný snímek Zpívej 2 nebo filmovou pohádku Tři přání pro Popelku a také na předpremiéře uvedený nový český film Šťastný nový rok Dobro došli, což je pokračování úspěšné komedie. Mezi svátky uvedeme i snímek Spiderman bez domova a před svátky bude mít premiéru akční scifi Matrix.”

V pondělky, středy a pátky bude kino patřit nejmenším a to v rámci cyklu Filmové prázdniny.

Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin: "Vstupenky na všechny snímky jsou v prodeji a můžou je diváci dát pod stromeček.”

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "Doufám, že si naši diváci a návštěvníci vyberou a pod stromečkem budou mít nějaké dárečky z oblasti kultury a moc se na ně těšíme a přejeme všechno nejlepší do Nového roku."

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy