Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Městské informační centrum v Karviné má novou adresu. Stále ho ale najdete na náměstí

  • Karviná,

Karvinské městské informační centrum našlo nové zázemí v jednom ze tří opravených historických domů na Masarykově náměstí. Z menších prostor pod radniční věží se přestěhovalo do kapacitně velkorysejší místnosti v přízemí. Horní patro pak bude sloužit jako galerie a multifunkční prostor.

Prostřední ze tří historických domů na náměstí už z části slouží občanům města i jeho návštěvníkům. Přízemní prostory patří městském u informačního centru, které se sem přestěhovalo. Nadále nabízí veřejnosti širokou škálu služeb.

Marcela Truchlá, pracovnice MIC: "Na novém pracovišti se mi moc líbí, protože je tady více prostoru na propagační materiály, lepší technika, technické vybavení, lepší možnosti pro návštěvníky informačního centra."
Markéta Kukrechtová, ředitelka RKK: "Lidé se tady mohou nakoupit například staré knihy z antikvariátu, které mohou sem i přinést na prodej. Máme mnoho propagačních materiálů města, ale i fotbalového klubu nebo házenkářů."

V infocentrum nabízí i služby reprografické, je tady kopírka i tiskárna a přístupný internet.

Markéta Kukrechtová, ředitelka RKK: "Ve druhém nadzemním podlaží se nachází multifunkční prostor, který si budou moci firmy, školy nebo organizace pronajmout a bude tam také prostor pro galerii."


Infocentrum je otevřeno ve všední od 8 do 18 hodin, s půl hodinou polední pauzou. Od listopadu do března bude infocentrum otevřeno o víkendu pouze dopoledne, přes hlavní turistickou sezonu, tedy od 1. dubna do posledního října, pak bude víkendová otevírací doba prodloužena až do 17. hodiny.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy