Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Zimní fotbalový kemp, pozvánka na koncert do Hard cafe

  • Karviná,

V posledním týdnu tohoto roku proběhne oblíbený Zimní fotbalový kemp pro malé fotbalisty. Pozvánka do Hard cafe na 16. prosince.

MFK KARVINÁ POŘÁDÁ ZIMNÍ FOTBALOVÝ KEMP PRO DĚTI

V posledním týdnu tohoto roku proběhne oblíbený Zimní fotbalový kemp pro malé fotbalisty - ročníku narození 2012 až 2015 - z Karviné a širokého okolí.V plánu jsou během každého dne dva tréninky dopoledne, jeden odpoledne a navíc i turnaje. Trénovat se bude na Kovoně a v nafukovací hale ZŠ Dělnická. Volná místa ještě jsou.

NENECHTE SI UJÍT KONCERT V HARD CAFE

Teď tady máme pozvánku do Hard cafe na 16. prosince.

Kamil Havelka, organizátor akce, kapela Kiaora: “16. prosince tady bude další Just play IV, co dělám různé kytarové akce, budeme tady mít Mínus 123 minut Zdeňka Bínu, to je ten vrchol, to se mi podařilo sehnat, potom tu bude Rudy Horvat z Ostravy, který hrál s Marií Rotterovou, karvinská kapela známá Allskapones, takže příznivci trumpet si tady přijdu na své. Pak moje kapela, Kiaora, instrumentální tvorba. Tím bych chtěl všechny pozvat na tuto akci, aby si to tady užili s námi, jsou to čtyři dobré věci, takže 16. prosince, klub se otvírá v 19 hodin, všechny zvu.” 

DERNISÁŽ ROMANY A WALTERA TASZKOVÝCH

V prostorách základní umělecké školy Bedřicha Smetany jsou vystaveny plastiky umělce a výtvarníka Waltera Taszka a také grafika jeho dcery, výtvarnice Romany Taskové. Dernisáž proběhla za účasti veřejnosti, jeho kolegů výtvarníků a dalších významných osobností. Dernisáž byla obohacena kulturním vystoupením.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy