Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ZŠ Mládí opět našla svou Megastar pro tento rok

  • Orlová,

Základní škola Mládí opět hledá svou megastar. Další ročník této talentové soutěže proběhl v sále Domu dětí a mládeže a soutěžící se opět mohli utkat v mnoha různých disciplínách. Ať už šlo o zpěv, tanec nebo jiné dovednosti. My jsme na soutěžil nechyběli a tak vám teď nabídneme krátkou ukázku z průběhu.

Základní škola Mládí opět hledala svou Megastar pro tento rok. Soutěž umožní zájemecům ukázat, co v sobě mají. Mohli si opět vybrat mezi tancem, hrou na hudební nástroj nebo zpěvem. Letos navíc organizátory překvapilo, jak velký byl o soutěž u žáků zájem.

"Poněvadž jsme nechtěli protahovat, tak jsme letos vypustili porotu a tentokrát vlastně tou hlavní porotou jsou sami diváci, čili žáci naší školy. Soutěžící, který získá nejvíce lístečků, tak ten se stane megastar," říká organizátor soutěže Jan Šebesta.

Po vystoupení jednotlivých členů mohli žáci školy hlasovat o vítězi. A to tak, že na lísteček napsali číslo svého favorita a vhodili do připravených boxů. Organizátoři pak hlasy spočítali a letos jim vyšlo, že nejvíce hlasů, celkem 132, získala soutěžící s číslem patnáct. Magdaléna Adamusová, žákyně čtvrté třídy prvního stupně, byla jasnou favoritkou už v průběhu soutěže, během vystoupení se jí od spolužáků dostalo velké podpory.

"Zpívalo se mi bez problémů, neměla jsem žádný stres, jsem strašně ráda. Velká podpora u diváků mě opravdu moc těší, když jsem viděla jejich svítilny, říkala jsem si, že musím dozpívat ať to stojí cokoliv," říká Magdaléna Adamusová, nová megastar ZŠ Mládí.

Opravdu skvělý výkon i podle organizátorů předvedla žákyně třetí třídy Lenka Izaiášová, která na svůj věk předvedla velmi kvalitní pohybový výkon jako taneční mažoretka.

"Tancuji tři a půl roku a strašně mě to baví. Líbí se mi, že ty tance jsou takové energické. Dnes se mi před spolužáky tančilo bezvadně," říká Lenka Izaiášová.

Jak bylo řečeno, o soutěž je rok od roku větší zájem. To samozřejmě těší i vedení školy, které do budoucna počítá s dalšími ročníky této soutěže.

"Máme velkou radost, že těch dětí, které mají o soutěž zájem neustále přibývá. Letos jich už bylo přes čtyřicet, což je velké číslo a vzhledem k tomu, že jsme sportovní škola a máme tady tolik talentů i v umělecké oblasti, tak to nás moc těší," říká ředitelka ZŠ Mládí Irena Kněžíková.

Nám nezbývá než pogratulovat nejen vítězům, ale také ostatním zúčastněným, kteří museli leckdy překonat svou trému a zvítězit tak sami nad sebou. Hodně jim v tom ale pomohlo skvělé publikum, které umělo soutěžící přátelsky povzbudit.

Nahlásit chybu


K tématu
Ing. Alexandra Lisztwanová - polyfunkční dům Orlová
Orlová
od 120 do 135 Kč/hod.

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

Renáta Smetanová - OMV ul. Moskevská
Havířov
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail