Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Taneční kluby DDM připravily show pro veřejnost

  • Orlová,

Taneční kluby JOY a To be continued oslavili svou půlroční práci taneční show. Svým rodičům, kamarádům a široké veřejnosti předvedli vše, co se naučili v rámci dvou hodinového vystoupení v sále Domu dětí a mládeže. Na taneční show nás pozvali s kamerou a tak vám teď můžeme ukázat, jak akce probíhala a co vše si členové tanečních klubů pro veřejnost připravili.

Další dávka tance pod taktovkou dvou tanečních klubů Domu dětí a mládeže je za námi. Taneční klub Joy a To be continued předvedli žákům základních škol, rodičům, známým i veřejnosti nové taneční celky, které členové klubu nacvičili během uplynulého půl roku.

"Dnešní taneční show je přehlídka tanečních stylů disco dance, street dance a mažoretky. Představují se tady členové klubů Joy, To be continued a Aerobic Domu dětí a mládeže," říká Kateřina Wojaczková, organizátorka akce.

Taneční show byla malým završením pololetní práce, kterou začali členové tanečních klubů v září minulého roku. Předvedli se tanečníci od těch nejmenších až po ty pohybově zkušenější.

"Řekla bych, že jsme se posunuli hlavně v tom, že máme každý rok větší počet členů a výsledky na tanečních soutěžích jsou také rok od roku lepší," přibližuje výsledky práce Katka Wojaczková.

Jen účastníků taneční akce bylo na několik set. Sál Domu dětí byl také zcela naplněn. Práce tanečních týmů Domu dětí a mládeže si zaslouží velkou pochvalu. Udržet zájem o pohyb u tolika dětí není jen tak, ocenění na soutěžích už jsou jen důkazem toho, že vedení tanečních klubů je na svém místě. Gratulujeme.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy