Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Atmosféra, která chytla za srdce. To byl gospelový koncert v Husově domě

  • Orlová,

V Husově domě se konal druhý ročník gospelových vánoc. Lidé se zapojili do zpěvu hned při první společné písni. Nezapomněli uctít také památku obětí ostravské tragédie.

Krásnou atmosféru zažili lidé, kteří si našli čas a navštívili Husův dům. Čekal tam na ně hodinový program gospelových písní v podání několika souborů.

“Je to vlastně akce, kterou pořádá Keep smiling gospel a přizval si s sebou druhou kapelu. Kromě nás vystoupí i pěvecký dětský sbor z Bohumína. Kromě našich tradičních gospelových písniček zazní i pár populárních. Třeba Tisíc andělů, Vzácný den, abychom měli vánoční atmosféru,” řekla dirigentka Ivana Funioková.

“Husův dům je pro nás úžasná, srdcová záležitost. My jsme tady před dvanácti lety začínali a nedokážu si představit, že bychom si tady nezazpívali náš vánoční koncert,” řekla jedna z účinkujících.

“Těšili jsme se hodně moc. Všichni jsme byli nadšeni. Přijeli jsme z Bohumína a budeme zpívat Vzácný den,” dodala dívka.

Koncertu se zúčastnil i starosta města, který vyzval návštěvníky, aby všichni společně uctili minutou ticha památku obětem hrůzného činu, který se stal v ostravské fakultní nemocnici.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků