Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pozor na dopravní značení při opravě kruhového objezdu u nemocnice v Orlové

  • Orlová,

Oprava kruhového objezdu u nemocnice v Orlové přináší dopravní komplikace. Řidiči by si měli dát pozor zejména na dopravní značení.

Jak správně projíždět křižovatkou, které objízdné cesty využívat? Tak tuto otázku si pokládá mnoho řidičů při vjezdu do města od nemocnice. Právě zde probíhá velká rekonstrukce kruhového objezdu. Na komplikace upozorňuje i městská policie.

Martin Kania, zástupce vedoucího MP Orlová: "Ta úskalí spočívají v tom, že stavba bude trvat poměrně dlouhou dobu. Dopravní značení jednotlivých ulic se domnívám, že je uděláno přehledně, nicméně jsme zjistili, že dochází k určitým porušováním dopravy silničního provozu na pozemních komunikacích. Chtěl bych zde upozornit, že ulice Okružní je v podstatě v celé své délce provozována v jednom směru z ulice Polní na ulici Na Olmovci. Další určité komplikace a specifikum, jak jsme zjistili, dělá účastníkům provozu na pozemních komunikacích křižovatka u nemocnice, a to hlavně při jízdě z ulice 17. listopadu a následném odbočení na ulici Masarykovou třídu. Tímto bych chtěl upozornit, že levý jízdní pruh je vyhrazen pro autobusy a pravý pro osobní vozidla.”

Stavební akce zahrnuje rovněž rekonstrukci dvou autobusových zálivů a obnovu povrchu světelně řízené křižovatky s ul. Okružní. Oprava celého úseku je rozvržena do několika etap, kdy se vždy bude postupně měnit i dopravní značení. Souhrnný přehled o všech omezeních občané naleznou na webových stránkách města.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků