Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Domově seniorů Vesna oslavila paní Marie sto let. Seniorka je stále čilá a veselá

  • Orlová,

Paní Marie Konkolová oslavila v orlovském domově Vesna krásné výročí sta let. Seniorka je stále plná optimismu a z gratulantů a oslavy měla velkou radost.

Takto si společně s hosty zazpívala na své oslavě sta let paní Marie Konkolová. V životě se prý neměla čas nudit, protože měli jak se říká velkou hospodárku, chovali krávy a práce bylo vždy dost. Seniorka většinu života žila v Doubravě, nyní poslední rok tráví v domově Vesna.

Marie Konkolová, oslavenkyně:  "Čtu, křížovky luštím, pletu. Jsem tady spokojená. Co jiného, samozřejmě, že ano. Se o mě starají, tak co bych nebyla spokojená."

Paní Marine měla hodně gratulantů, kteří ji potěšili dárky i svou přítomností.

Co byste popřál paní Marušce k jejímu krásnému výročí?

Miroslav Chlubna (NEZ+Změna pro lidi), starosta Orlové: “Zdraví, ještě jednou zdraví, protože bez toho to nejde a pak dobrou náladu a pozitivní mysl, protože bez toho to nejde.”
Vít Macháček, ředitel Domova seniorů Vesna: "Je to naše povinnost tu chuť v nich vyvolat a chceme je aktivizovat. Jsme rádi za každého takového aktivního klienta, o kterého se staráme. Já bych jí rád popřál nejen za sebe, ale za všechny zaměstnance domova, ať je tady šťastná a spokojená.”

Dcera paní Marie říká, že její maminka na ně byla vždy hodná.

Anna Kozenovská, dcera: "Všechny nejbližší už nemá a ona jako jediná v rodině se dožila takového věku, zatím jako. Sourozenci už zemřeli, zeťové, dcera nejmladší, prostě to tak je asi."

A co stojí podle paní Marie za jejím dlouhým věkem?

Marie Konkolová, oslavenkyně: “Jedině to, že mě tam ještě pán Bůh nechce.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy