Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Noční požár v Orlové-Lutyni, hasiči během zásahu objevili tělo mrtvé ženy

  • Orlová,

V noci ze soboty na neděli 5. září 2021 hasiči zasahovali u tragického požáru bytu v Orlové-Lutyni. O události informoval mluvčí HZS MSK Petr Kůdela s tím, že v bytovém domě zasahovaly tři jednotky hasičů.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v sobotu čtvrt hodiny před 22. hodinou. Do Orlové-Lutyně vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanice Orlová a Karviná, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Orlová-Město. Požár v bytě hasiči zcela uhasili zhruba za hodinu a půl." 

Až vyšetřování ukáže na příčinu vzniku požáru, v šetření jsou i okolnosti úmrtí ženy. Vyšetřovatel odhadl předběžnou škodu na majetku na 200 tisíc korun.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Po uhašení požáru hasiči bylo v bytě nalezeno lidské tělo, které nejevilo známky života. Po bližším ohlední bylo zjištěno, že se jedná o ženu (r. 1950), která byla imobilní a v bytě měla bydlet. Z předběžně zjištěných informací vyplývá, že na úmrtí ženy neměla účast cizí osoba. Byla nařízena soudní pitva, která určí přesný důvod úmrtí. V současné době není známá příčina vzniku požáru, ta bude předmětem dalšího šetření. V době požáru nebyla nutná evakuace ostatních osob."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail