Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva silně opilí muži v Orlové stříleli z okna bytu, přišla si pro ně zásahová jednotka

  • Orlová,

Orlovští kriminalisté vyšetřují nahlášenou střelbu z okna panelového bytu v Orlové. Poté, co operační důstojník v úterý 19. dubna 2022 odpoledne přijal toto oznámení na tísňové lince, sjely se na tamní ulici Na Výsluní všechny policejní hlídky z nejbližšího okolí. Při střelbě nikdo nebyl zraněn.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Policisté po rychlém zjištění situace na místě a přesnějších informací zajistili dostatečný perimetr, jejich rychlé jednání směřovalo především k zajištění bezpečnosti osob, které se v tu chvíli pohybovaly venku. V mezičase policisté zjistili další informace k osobám se zbraní v ruce, jejich popisu i konkrétnímu bytu, ze kterého mělo dojít k údajné střelbě." 

Zásahová jednotka v bytě zadržela dva muže, oba pod silným vlivem alkoholu. Převzali si je kriminalisté z Orlové, kteří případ vyšetřují. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení přečinu výtržnictví ve formě spolupachatelství. Zajištěni muži byli převezeni na protialkoholní záchytnou stanici. Oba byli velmi silně opilí, u jednoho muže (44) provedena zkouška vykázala hodnotu přesahující 2 promile, u druhého muže (39) hodnota přesáhla hranici 3,5 promile. Během dnešního dne s oběma budou probíhat další procesní úkony."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy