Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O zdraví lidí z Rychvaldu a blízkého okolí se stará nový praktický lékař

  • Rychvald,

Lidé z Rychvaldu a blízkého okolí se už několik dnů mohou registrovat u nového praktického lékaře. Ten svou ambulanci otevřel ve zdravotním středisku, které je dobře dostupné v centru města. Vedle běžných vyšetření mohou pacienti podstoupit například i EKG.

Milan Starostka (ANO, starosta Rychvaldu: “Všichni víme, že na konci roku nám došlo k výpadku jedné ordinace praktického lékaře. Od 8. března nám funguje nová ordinace doktora Bogocze.”
David Bogocz, praktický lékař: “Založil jsem zcela novou ordinaci. Přijímáme pacienty, přičemž pro registraci je nutná jejich osobní návštěva, kdy si s sebou přinesou platnou kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz. Registrace proběhne podpisem daného pacienta. Zdravotní dokumentaci od předešlého lékaře si už zajišťujeme sami automaticky.”

Tato informace je důležitá pro pacienty, jejichž zdravotní dokumentace zůstala u původního lékaře, nebo byla v mezidobí uložena na krajském úřadu. Vše při nové registraci zařídí nový lékař.

David Bogocz, praktický lékař: Více informací se pacienti mohou dovědět na našich webových stránkách a nebo na telefonickém kontaktu.”

Pacientům mohou vyhovovat také odpolední ordinační hodiny. Ve středu mohou přijít až do 17 hodin.

Mladý lékař reaguje také na současnou koronavirovou situaci a vychází vstříc pacientům s testováním a očkováním.

David Bogocz, praktický lékař: “V brzké době plánujeme i očkování proti covidové infekci, včetně testování antigenními testy.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy