Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jaký byl minulý rok v Rychvaldě a jaký bude ten letošní?

  • Rychvald,

Na začátku nového roku bývá tradicí bilancovat ten minulý. Starosta Rychvaldu shrnul některé důležité momenty.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “V minulém roce se podařily investice důležité, jako byla školní jídelna s kuchyní, která zabrala hodně hodně času a byla složitá. Dále se podařilo uskutečnit výstavbu Domu dětí a mládeže, kde vlastně ze starých prostor nevyhovující restaurace se podařilo udělat velmi krásné středisko pro děti. Dále se udělal nový chodník okolo STK, což umožňuje dětem z autobusu mnohem bezpečnější cestu do školy. A na hřbitově dlouho žádané kolumbárium už je také hotovo.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Jednou z dalších investic bylo parkoviště na ulici Mírová, které se dodělalo opravdu už na téměř konci roku díky počasí, takže se to povedlo. Provedla se rekonstrukce ulice Sokolské, kompletně nový asfaltový povrch. Samozřejmě proběhly i úpravy místních komunikací, běžné, kdy se vlastně jenom opravují díry a nějaké výtluky.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Do tohoto roku nás čeká jedna z velkých investic, a to je kanalizace na ulici Husitská, kde už vlastně máme vše připraveno a víceméně v měsíci únoru už by mělo proběhnout výběrové řízení na zhotovitele. Doufám, že se tato akce podaří a že budeme pokračovat dále v té kanalizaci, protože je to opravdu jedna z investic, která je velmi nezbytná vzhledem k novému zákonu, který nás čeká.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Chceme zadat i výběrové řízení na projektovou dokumentaci sportovní haly, kterou jste měli jako občané možnost vidět ve Zpravodaji, protože v letošním roce, přestože je to zvláštní, jsou vypsané poměrně vysoké dotace na sport.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Já bych chtěl poděkovat všem, popřát do nového roku, ať se nám daří a ať už konečně pomine ta zvláštní situace a hodně štěstí.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy