Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Léto v Rychvaldě je ve znamení staveb. Některé se dokončují, jiné začínají

  • Rychvald,

Rychvaldské léto je ve znamení čilého stavebního ruchu. Některé akce se právě dokončují, další budou začínat.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Jednou z nejdůležitějších staveb je kompletní rekonstrukce školní jídelny. Byli jsme ujištěni zástupcem stavby, že práce pokračují podle plánu. Byli jsme se podívat uvnitř. Je dokončena vlastně voda, odpady, buduje se už výtah a práce pokračují velmi úspěšně.”

Poslední práce probíhají na stavbě chodníku.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Další stavbou, která je před dokončením, je chodník k ulici Bohumínská od školy a školní jídelny. Jeho stavbu prováděly Služby města Rychvald v rámci tzv. inhaus zakázky a je to investice za zhruba 1,42 milionu korun. Je těsně před dokončením a dokonce měl být do konce srpna a už je téměř hotov.”

Jedním z velkých problémů Rychvaldu je kanalizace.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Mám potěšující zprávu alespoň pro občany z ulice Husitské, kde nám byla schválena dotace 65 % na kanalizaci a budeme v současné době dělat všechno proto, aby byla co nejdříve stavba zahájena. Z Husitské ulice bude napojena na kanalizaci v Bohumínské ulici, která je svedena do městské čističky.”

V nejbližších dnech bude zahájena stavba nového parkoviště poblíž mateřské školy. Stavbu v hodnotě 2,6 milionu korun budou realizovat Služby města Rychvaldu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy