Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidé se přišli pobavit na rychvaldské Rybí slavnosti, zahráli Bende i Limetall

  • Rychvald,

Po nucené roční pauze se o víkendu v Rychvaldě opět konaly Rybí slavnosti. Letošním 20. ročníkem ožilo celé centrum.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Dneska po roční pauze se znovu podařilo obnovit Rybí slavnosti, nebo uspořádat je v datu, které jsme vlastně předpokládali. Jsme velice rádi, vyšlo nám krásné počasí, máme tady bohatý program, takže těšíme se na účast lidí. Tím je všechny zdravím a doufám, že se jim bude líbit.”

Slavnosti nebyly jen pro místní, ale lidé přijeli i z okolí. Přilákal je atraktivní program, ve kterém vystoupili například hudební uskupení The Strings z Havířova, Eliška Rusková, Petr Bende či Limetall.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Chtěl bych tomu jenom to, že jsme letos vybrali víceméně všechny umělce z našeho regionu. To znamená, pokud možno z Karvinska a Ostravska a Petr Bende, tedy ten je Jihomoravák, ale působí tady taky.”
Anketa: “Přijeli jsme z Bohumína, protože přítelkyně se tady chtěla podívat na ty slavnosti. A zatím v pořádku, líbí se nám tady.”
Anketa: “Program je dobrý. Každý rok něco vymýšlejí nového. Organizátoři tomu dávají velkou péči, včetně těch kolotočů. Je to tu pěkné a příjemné a těšíme se každý rok. Akorát loni to nevyšlo kvůli covidu.”
Anketa: “Já se hodně těším. My už jsme se nemohli dočkat, kdy už to zase bude.”
Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Začínalo to tady vlastně u rybníků, kdy přímo u výlovu přijela kapela, bylo nějaké pohoštění. Pak se to nějakým časem přesunulo až tedy na to náměstí.” 
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy