Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí tanečníci z Ritma na soustředění ladili sestavy před soutěží

  • Rychvald,

Členové tanečního souboru Ritmo z Rychvaldu se připravují na soutěž, kterou absolvují 16. dubna v úplně nové sestavě. Aby se noví členové spolu sžili, strávili společně víkendové soustředění v Domě dětí a mládeže.

Iva Skupníková, trenérka souboru Ritmo Rychvald: “Jsem tady od soboty do neděle i s přespávačkou, aby z toho děti měly nějaký zážitek. Soutěž bude po dlouhé době pojedeme na soutěž. Přes covid se nám Ritmo rozpadlo, takže máme úplně nové děti a po dlouhé době jedeme na nějakou soutěž. Na soustředění pilujeme tance, choreografie, pak nějakou akrobacii a hlavně si to užíváme, aby děti měly zážitek a tým držel pospolu."
Jan Gawlas, člen souboru Ritmo Rychvald: “Už tady chodím 6 let, je to tady velmi super. Tancujeme na různé písničky. Dneska jsme hodně trénovali na soutěž, kam pojedeme za 3 týdny a doufáme, že vyhrajeme. Nejvíc se mi líbí, že tady jsou super lidi, že je tady dobrá atmosféra a je to tady fakt super."
Iva Skupníková, trenérka souboru Ritmo Rychvald: “Tady máme právě skupinu těch větších dětí, protože se daly letos poprvé dohromady. Máme tady děti z Rychvaldu, Michálkovic i Ostravy. V této skupině máme dva kluky., Je to taková směska, kdo má zájem, tak se tady našel. Děti se mohou hlásit každý půlrok. Jsme vděční za každého člena."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy