Dopravní inspektorát v Karviné má nové sídlo

  • 0:00,
  • Stonava ,

Dopravní inspektorát v Karviné změnil adresu, nově sídlí v bývalých prostorách cizinecké policie v Karviné 1.

Pokud jste předvolání na dopravní inspektorát hledejte ho už na jiné adrese, než jste byli zvyklí. Dosud sídlil v budově ČSAD Karviná, teď se přestěhoval. Najdete v budově Obvodního oddělení Policie České republiky na ulici U Svobodáren.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Karvinská policie využila volné prostory, které zůstaly po cizinecké policii a policisty dopravního inspektorátu přestěhovala do budovy obvodního oddělení Karviná1. Lidé v této budově u policistů dopravního inspektorátu mohou vyřídit všechny náležitosti, které se týkají například přestupků v dopravě anebo i jiných formalit.

Dopravní policisté jsou i na nové adrese veřejnosti v naléhavých případech k dispozici kdykoliv. Vyřizování běžných záležitostí ale má svůj řád.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policisté jsou připraveni přijmout občany kterýkoliv pracovní den, přijímají oznámení i během víkendu, ale platí všeobecně, že pondělí a středa jsou úřední dny."

Bližší informace o změnách, souvisejících s přestěhováním Dopravního inspektorátu získáte i na telefonním čísle 974 734 254.
.  
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků